Nočný stolík (2 ks) Bacopa N - jaseň biely
Nočný stolík (2 ks) Bacopa N - jaseň biely
Nočný stolík (2 ks) BACOPA N bude nie len Vašim praktickým pomocníkom, kde si odložíte lampičku, či rozčítanú knihu, bude hlavne klenotom a ozdobou Vašej spálne. Pozostáva z vrchnej odkladacej plochy, jednej zásuvky a otvorenej police. Zásuvka je pre jednoduchšiu manipuláciu doplnená o úchytku. Materiál použitý na jeho výrobu je kvalitná drevotriesková doska, v nádhernom prevedení jaseň biely. Je dodávaný v demonte v 2 ks v balení a jeho rozmery sú (ŠxHxv): 55,6x39,1x51 cm. Aj tí najnáročnejší zákazníci si prídu na svoje s úžasnou kolekciou Bacopa. Je nie len praktická a funkčná, ale aj elegantná a detailne prepracovaná. Zariaďte si spálňu, obývačku, predsieň či hosťovskú izbu s kolekciou Bacopa a vneste do domácnosti závan provensálskeho štýlu plného romantiky, pohodlia a pokojnej atmosféry.
| Šírka | 55.6 cm |
| Hĺbka | 39.1 cm |
| Výška | 51 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 2 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 34.5 kg |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 34.1 kg |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 2 ks |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Bacopa N |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| HLAVNÁ FARBA | jaseň |
| FARBA | jaseň biely |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| HLAVNÝ MATERIÁL | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | 2 ks v balení |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieNajčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar
NABBI
Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.
Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.
V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.
Zobraziť produkty


























