Nočný stolík Antony - sivozelená
Nočný stolík Antony - sivozelená
Nočný stolík ANTONY je praktický a zároveň štýlový doplnok vhodný do spálne, detskej aj študentskej izby. Jeho moderný vzhľad v elegantnej sivozelenej farbe sa ľahko kombinuje s rôznymi typmi interiéru a čierna plastová úchytka vytvára zaujímavý kontrastný detail. Stolík disponuje zásuvkou na uloženie drobností a otvoreným úložným priestorom, ktorý je ideálny na knihy, lampu alebo predmety každodennej potreby. Vďaka praktickému rozloženiu pomáha udržiavať poriadok a zároveň spríjemňuje atmosféru miestnosti. Na výrobu bola použitá kvalitná laminovaná DTD v kombinácii s HDF doskou a odolnými ABS hranami, ktoré zvyšujú životnosť nábytku pri bežnom používaní. Stabilitu zabezpečujú plastové nožičky - klzáky. Precízne slovenské spracovanie robí zo stolíka Antony ideálnu voľbu pre každého, kto hľadá spojenie moderného dizajnu, kvality a praktického využitia priestoru. Nočný stolík má rozmery (ŠxHxV): 41x32x48 cm, hrúbka laminovanej DTD je 1,6 cm a rozmery zásuvky sú (ŠxV): 40,4x18,5 cm. Nosnosť zásuvky je 3 kg. Stolík je dodávaný v demonte.
| Šírka | 41 cm |
| Hĺbka | 32 cm |
| Výška | 48 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 10 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0236 m3 |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Antony |
| FARBA | sivozelená |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / HDF / ABS hrany |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | otvorený úložný priestor |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieKONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty






