Drevený záhradný set Terasso - agát
Záhradný set TERASSO je rozkladacia zostava, ktorá pozostáva zo stolíka a dvoch stoličiek. Svojimi rozmermi šetrí miesto, preto sa hodí do menších priestorov. Rozmer stolíka je (ŠxHxV) 60x60x74 cm a stoličiek (ŠxHxV) 38x51x82 cm. Zostava je vyrobená z masívneho agátového dreva. Záhradný set Terasso je vhodné umiestniť do záhradných krytých plôch alebo na balkóny. Pri vhodnom ošetrení ho možno používať aj v exteriéri.
| Šírka | 60 cm |
| Hĺbka | 60 cm |
| Výška | 82 cm |
| VÁHA S OBALOM INTERNÁ | 15 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1448 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Terasso |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | pravidelne ošetrovať |
| HLAVNÁ FARBA | ďalšie farby |
| FARBA | agát |
| HLAVNÝ MATERIÁL | masív |
| MATERIÁL | agátové drevo |
| VÝHODY PRODUKTU | skladateľný stôl aj stoličky |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 2 |
NABBI
Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.
Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.
V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.
Zobraziť produkty





























