Vešiak Tukan - čierna
Vešiak Tukan - čierna
Vešiak TUKAN je elegantný a zároveň praktický doplnok do každého interiéru. Je vyrobený z kovu v čiernej farbe a doplnený o pevnú bielu kamennú základňu, ktorá zaručuje stabilitu aj pri väčšom množstve oblečenia. Vďaka viacerým ramenám poskytuje dostatok priestoru na zavesenie rôznych vecí. Pomáha udržiavať poriadok a zároveň oživí interiér moderným vzhľadom. Vešiak má rozmery (ŠxHxV): 26,5x26,5x173 cm, nosnosť 20 kg a dodáva sa v demontovanom stave.
| Šírka | 26.5 cm |
| Hĺbka | 26.5 cm |
| Výška | 173 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.02 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 4.6 kg |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Tukan |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | pravidelne ošetrovať |
| HLAVNÁ FARBA | čierna |
| FARBA | čierna / biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| HLAVNÝ MATERIÁL | kov |
| MATERIÁL | kov / kameň |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | s 8 ramenami |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieKONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty

















