Kúpeľňová skrinka pod umývadlo Mouro 80 - dub zlatý / čierna
Kúpeľňová skrinka pod umývadlo Mouro 80 - dub zlatý / čierna
Skrinka pod umývadlo MOURO 80 je praktickým a štýlovým riešením do modernej kúpeľne. Ponúka dostatok úložného priestoru v podobe priestranného šuplíka a otvorených bočných políc, ktoré zabezpečujú jednoduchý prístup ku kozmetike, uterákom či ďalším kúpeľňovým doplnkom. Vrchná doska je vybavená výrezom na umývadlo, čo umožňuje jednoduchú montáž. Skrinka je vyrobená z kvalitnej melamínovej drevotriesky s odolnými ABS hranami. Elegantná kombinácia dekoru dub zlatý a čiernej farby dodáva kúpeľni moderný a nadčasový vzhľad. Rozmery skrinky sú (ŠxHxV): 80x45,5x48 cm, hrúbka materiálu je 1,6 cm a ABS hrán 0,45 cm. Šuplík má nosnosť do 5 kg a je vybavený vodiacimi lištami s tichým domykom pre pohodlné používanie. Závesné prevedenie umožňuje nastavenie výšky podľa potreby. Skrinka sa dodáva bez umývadla. Pre kompletné riešenie odporúčame kombinovať ju s umývadlom PRATO TYP 3 z našej ponuky. Pre vyššiu stabilitu odporúčame pripevnenie k stene. Dodáva sa v demonte.
| Šírka | 80 cm |
| Hĺbka | 45.5 cm |
| Výška | 48 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0528 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 21.2 kg |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Mouro 80 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| HLAVNÁ FARBA | dub |
| DOPLNKOVÁ FARBA | dub |
| FARBA | dub zlatý / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| HLAVNÝ MATERIÁL | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL | melamínovaná drevotrieska / ABS hrany |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | otvorené police z boku |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | áno |
| UMÝVADLO | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | tichý domyk |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieNajčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar
KONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty



























