Nachádzate sa tu

Obývacia stena Kuga - craft zlatý / craft biely

240 x 24/41 x 180/210 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: MEBLOCROSS
NÁKUPNÝ PORADCA:
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x

Obývacia stena Kuga - craft zlatý / craft biely

Moderná obývacia stena KUGA pozostáva zo širokého TV stolíka, ktorý pozostáva z dvoch skriniek, dvoch šuplíkov a dvoch otvorených políc, kde môžete umiestniť Vašu audio / video techniku. TV stolík je postavený na hranatých nožičkách sivej farby. Ďalej pozostáva zo štyroch závesných, uzavretých skriniek na stenu. Dvierka skriniek aj šuplíkov disponujú modernými úchytkami. Obývacia stena KUGA sa stane ozdobou Vašej domácnosti a bude zárukou praktickosti vďaka úložnému priestoru, ktorý ponúka. Farebné prevedenie obývacej steny je craft zlatý / craft biely, ktoré je v dnešnej dobe veľmi moderné a vyhľadávané, no na výber sú aj iné prevedenia a tak si môžete vybrať podľa svojho vkusu a možností. Materiál použitý na jej výrobu je kvalitná, laminovaná DTD, ktorá je zárukou dlhodobej odolnosti a funkčnosti nábytku. Rozmery (ŠxHxV): 240x24/41x180-210 cm.
Parametre
Šírka240 cm
Hĺbka24/41 cm
Výška180/210 cm
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.14 m3
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA3 ks
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA83 kg
TYPOVÉ OZNAČENIEKuga
HĹBKA OD - DO (CM)24 - 41
VÝŠKA OD - DO (CM)180 - 210
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAdub
FARBAcraft zlatý / craft biely
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLlaminovaná DTD
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUlaminovaná DTD
OSVETLENIEnie
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
Zobraziť ďalšie parametre
Obývacia stena Kuga - craft zlatý / craft biely
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x
100%
Silvia Tomková
14.06.2020
5
Krásna obývačka! Odporúčam
  • Veľmi štýlová a elegantná
  • Kvalitná
  • Cena

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

MEBLOCROSS

MEBLOCROSS

Firma Meblocross je rodinný podnik, ktorý je na trhu od roku 1984. Od začiatku založenia firma pracuje na svojom neustálom rozvoji, pričom jej hlavným cieľom je maximálna spokojnosť zákazníkov. Začiatky podnikania spočívali vo výrobe dosiek na krájanie mäsa, či vaľkanie cesta, vďaka ktorým si firma v tejto oblasti rýchlo vybudovala popredné miesto na trhu. V roku 1989 svoju výrobu obohatila o stolíky pod televízory a vďaka uznaniu odberateľov sa jej sortiment zakrátko rozšíril a uplatnil nie len na poľskom trhu, ale najmä na trhoch v zahraničí.

Dnes firma Meblocross ponúka viac ako 500 modelov nábytku, napríklad rôznr stojany, skrinky na akváriá, predsieňový nábytok, nábytok do kancelárií, obývačiek, kuchýň, či kúpeľní. Tento nábytok firma taktiež ponúka v pestrej škále farieb, ktorá umožňuje ich štylizáciu do každého interiéru.

V súčasnosti sa nábytok značky Meblocross predáva vo firemnej predajni vo Węgrowe, obchodoch s nábytkom na celom území Poľska, ako aj v ďalších 30 štátoch sveta. Svojim zákazníkom ponúka politiku trvalo nízkych a konkurencieschopných cien, dodržiavanie termínov a flexibilitu dodávok. Pestrému a premenlivému vkusu zákazníkov sa firma snaží vyhovieť neustálym zavádzaním nových vzorov, pričom vychádza z analýz potrieb zákazníkov a najnovších trhových trendov.

Cieľom firmy Meblocross je, aby pri tomto tempe rozvoja je výrobky aj naďalej spĺňali očakávania odberateľov z estetického, kvalitatívneho, funkčného i ekonomického hľadiska.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty