Nachádzate sa tu

Plastový univerzálny kôš s vkladom IKUB20I 20 l - antracit

33.7 x 33.7 x 29.2 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Plastový univerzálny kôš s vkladom IKUB20I 20 l - antracit

Praktický plastový univerzálny kôš s vkladom IKUB20I 20 l by nemal chýbať v žiadnej moderne či klasicky zariadenej domácnosti. Má nespočetné množstvo využití, vyznačuje sa štýlovým dizajnom a odolnosťou. Je možné ho využívať ako stabilné a pohodlné sedadlo, stolík na odkladanie drobností, či ako držiak na dáždnik, rôzne doplnky, hračky, časopisy či ako ozdobná nádoba na kvety. Vyrobený je z ľahkého, no veľmi odolného materiálu, ľahko sa čistí a je odolný voči poveternostným vplyvom. Farebné prevedenie antracit sa hodí k akémukoľvek farebnému zariadeniu vo vašom interiéri. Jeho rozmery sú (Priemer x Výška): 33,7x29,2 cm a jeho objem je 20 litrov, objem vkladu je 17 litrov. Elegantný tvar a dokonalý dizajn koša vytvoria harmonický celok, ktorý krásne dotvorí celkový vzhľad domácnosti.

Parametre
Šírka33.7 cm
Hĺbka33.7 cm
Výška29.2 cm
POČET BALÍKOV INTERNÝ1 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE INTERNÝ0.0332 m3
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU1.17 kg
KUSOV V BALENÍ VÝROBCU4 ks
VNÚTORNÝ OBJEM20 l
TYPOVÉ OZNAČENIEIKUB20I
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAsivá
FARBAantracit
HLAVNÝ MATERIÁLplast
MATERIÁLplast
KOLIESKAnie
Zobraziť ďalšie parametre
Plastový univerzálny kôš s vkladom IKUB20I 20 l - antracitPlastový univerzálny kôš s vkladom IKUB20I 20 l - antracitPlastový univerzálny kôš s vkladom IKUB20I 20 l - antracitPlastový univerzálny kôš s vkladom IKUB20I 20 l - antracit

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty