Posteľový rám Italia New 160 - biela
Posteľový rám Italia New 160 - biela
Posteľový rám ITALIA NEW 160 pôsobí veľmi luxusne a moderne. Dopraje Vám pokojný a ničím nerušený spánok. Rozmery postele sú (ŠxHxV): 171,5x223x90 cm, pričom plocha na spanie má rozmery (ŠxHxV): 160x200 cm. Dodáva sa bez matraca a roštu. Je vyrobená z laminovanej DTD (drevotriesková doska) v kombinácii s ekokožou. Je v elegantnom bielom prevedení. Je dodávaná v demonte, čo znamená, že je potrebné ju poskladať.
| Šírka | 171.5 cm |
| Hĺbka | 223 cm |
| Výška | 90 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 82 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.377 m3 |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Italia New 160 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 160 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 200 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 160 x 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| HLAVNÁ FARBA | biela |
| FARBA | biela |
| PREVEDENIE POŤAHU | biela |
| HLAVNÝ MATERIÁL | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / ekokoža |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | vysoké čelo |
| FUNKCIA POLOHOVANIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| PRE POČET OSÔB | 2 |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | bez roštu a matraca |
- dobry material
- makke pohodlne celo
- primerana cena
Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar
KONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty

















