Príručný stolík Abery - dub / čierna
Príručný stolík Abery - dub / čierna
ABERY je praktický príručný stolík, ktorý kombinuje moderný vzhľad s každodenným využitím. Stabilitu mu zabezpečuje čierna kovová konštrukcia, zatiaľ čo fóliovaná MDF doska v dekore dubu vytvára elegantný kontrast. Skvelo poslúži ako odkladací stolík pri sedačke alebo ako mobilná plocha na notebook či šálku kávy, pričom sa ľahko prispôsobí rôznym typom interiérov. Vďaka kompaktnému a premyslenému tvaru šetrí miesto a zároveň dodáva priestoru štýlový akcent. Stolík je vyrobený z fóliovanej MDF a kovu v kombinácii farieb dub a čierna. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 45x30x62 cm, pričom hrúbka MDF dosky je 2,5 cm. Maximálna nosnosť je 3 kg a hmotnosť stolíka dosahuje 2,25 kg. Ide o moderný, multifunkčný kus nábytku, ktorý je dodávaný v demonte.
| Šírka | 45 cm |
| Hĺbka | 30 cm |
| Výška | 62 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0272 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 2.85 kg |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Abery |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 3 |
| HLAVNÁ FARBA | dub |
| DOPLNKOVÁ FARBA | čierna |
| FARBA | dub / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL | fóliovaná MDF / kov |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieKONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty

















