Rohová šatníková skriňa Norty Typ 27 2D - dub sonoma
Rohová šatníková skriňa Norty Typ 27 2D - dub sonoma
Rohová skriňa NORTY TYP 27 predstavuje praktické riešenie pre efektívne využitie priestoru v každej spálni či študentskej izbe. Vďaka rohovému prevedeniu poskytuje dostatok úložného priestoru aj v miestach, ktoré by inak zostali nevyužité. Elegantné farebné prevedenie v dekore dub sonoma pôsobí nadčasovo a jednoducho sa kombinuje s rôznymi štýlmi interiéru. Skriňa je vyrobená z kvalitnej laminovanej DTD a jej vnútorné usporiadanie ponúka praktickú kombináciu policovej časti a priestoru s dvomi vešiakovými tyčami. Police poskytujú miesto na uloženie oblečenia, bielizne alebo doplnkov, zatiaľ čo vešiakové tyče umožňujú pohodlné zavesenie košieľ, búnd či šiat. Rozmery skrine sú (ŠxHxV): 101x101x210 cm a hrúbka materiálu sa pohybuje od 1,6 do 3,2 cm. Nosnosť jednej police je 5 kg a nosnosť vešiakovej tyče dosahuje 15 kg. Skriňa je dodávaná v demonte.
| Šírka | 101 cm |
| Hĺbka | 101 cm |
| Výška | 210 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 92.63 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2257 m3 |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Norty Typ 27 2D |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| HLAVNÁ FARBA | dub sonoma |
| FARBA | dub sonoma |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| HLAVNÝ MATERIÁL | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | obojstranná |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieKONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty
















