Nachádzate sa tu

Rohová sedačka s rozkladom Pescara L - tmavosivá (Paros 06)

260 x 205 x 80 cm
930.00s DPH
775.00 € bez DPH
Orientácia:
Varianty:
Rohová sedačka s rozkladom Pescara L - cappuccino / béžováRohová sedačka s rozkladom Pescara L - cappuccino / tmavohnedáRohová sedačka s rozkladom Pescara L - čierna (Berlin 02) / biela (Soft 17)Rohová sedačka s rozkladom Pescara L - čierna (Monolith 97)Rohová sedačka s rozkladom Pescara L - čierna (Sawana 14) / biela (Soft 17)Rohová sedačka s rozkladom Pescara L - krémováRohová sedačka s rozkladom Pescara L - mentolováRohová sedačka s rozkladom Pescara L - modrá (Omega 86)Rohová sedačka s rozkladom Pescara L - modrá (Soro 76)Rohová sedačka s rozkladom Pescara L - ružová (Soro 61)Rohová sedačka s rozkladom Pescara L - ružová (Velvet Mat 63)Rohová sedačka s rozkladom Pescara L - siváRohová sedačka s rozkladom Pescara L - sivá (Berlin 01) / biela (Soft 17)Rohová sedačka s rozkladom Pescara L - sivá (Sawana 05) / biela (Soft 17)Rohová sedačka s rozkladom Pescara L - sivá / čiernaRohová sedačka s rozkladom Pescara L - svetlosiváRohová sedačka s rozkladom Pescara L - svetlosivá / bielaRohová sedačka s rozkladom Pescara L - svetlosivá / čiernaRohová sedačka s rozkladom Pescara L - svetlosivá / siváRohová sedačka s rozkladom Pescara L - tmavohnedáRohová sedačka s rozkladom Pescara L - tmavohnedá / hnedáRohová sedačka s rozkladom Pescara L - tmavomodrá (Kronos 09)Rohová sedačka s rozkladom Pescara L - tmavomodrá (Monolith 77)Rohová sedačka s rozkladom Pescara L - tmavomodrá / bielaRohová sedačka s rozkladom Pescara L - tmavosivá (Inari 96)Rohová sedačka s rozkladom Pescara L - tmavosivá (Paros 06)Rohová sedačka s rozkladom Pescara L - tmavosivá / čiernaRohová sedačka s rozkladom Pescara L - tmavozelená (Kronos 19)Rohová sedačka s rozkladom Pescara L - tmavozelená (Monolith 37)Rohová sedačka s rozkladom Pescara L - žltáRohová sedačka s rozkladom Pescara L - žltá / čierna
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia utorok 06.08.2024
Doprava 9.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:

Rohová sedačka s rozkladom Pescara L - tmavosivá (Paros 06)

Rohová sedačka PESCARA L je celočalúnená, moderná sedačka s elegantným štýlom vo farebnom prevedení látky tmavosivá (Paros 06), ktorá krásne dotvorí priestor Vašej obývačky a vytvorí z nej oázu pokoja, oddychu a relaxu v kruhu Vašich najbližších a priateľov. Okrem toho, že je krásna a dizajnovo prepracovaná s prešívanou širokou sedacou aj opierkovou časťou, bude aj funkčným pomocníkom. Funkcia rozkladania Vám umožní jednoducho vytvoriť pohodlné miesto na spanie s rozmerom (ŠxH): 126x200 cm. Pocit mäkkosti a pružnosti zaručí vysoko kvalitná pena použitá na výplň sedačky. Sedačka je vyrobená v ľavom prevedení no k dispozícii je aj v pravom prevedení aj v inej farebnej kombinácii a stojí na pochrómovaných nízkych nožičkách. Celkové rozmery sedačky sú (ŠxHxV): 260x205x40-80 cm. Sedacia súprava sa dodáva vrátane štyroch dekoračných vankúšikov vo farbe sedačky.
Parametre
Šírka260 cm
Hĺbka205 cm
Výška80 cm
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU147 kg
POČET BALÍKOV VÝROBCU2 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU3.124 m3
VÁHA S OBALOM VÝROBCU150 kg
TYPOVÉ OZNAČENIEPescara L
HĹBKA SEDADLA (CM)58
VÝŠKA SEDADLA (CM)40
ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM)126
HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM)200
CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM)126 x 200
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAsivá
FARBAtmavosivá (Paros 06)
PREVEDENIE POŤAHUsivá
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUParos 06
HLAVNÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLlátka / kov
POŤAHOVÝ MATERIÁLlátka
VÝHODY PRODUKTUrozklad
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVYnie
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚKnie
RELAXAČNÁ FUNKCIAnie
ROZKLADACIA FUNKCIAáno
ÚLOŽNÝ PRIESTORnie
ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTIáno
DOPLNKOVÉ VANKÚŠEáno
ORIENTÁCIAľavá
NOŽIČKYkovové
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEmolitánovo-pružinové sedenie
Zobraziť ďalšie parametre
Rohová sedačka s rozkladom Pescara L - tmavosivá (Paros 06)Rohová sedačka s rozkladom Pescara L - tmavosivá (Paros 06)Rohová sedačka s rozkladom Pescara L - tmavosivá (Paros 06)Rohová sedačka s rozkladom Pescara L - tmavosivá (Paros 06)Rohová sedačka s rozkladom Pescara L - tmavosivá (Paros 06)

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty