Rohová sedačka s rozkladom Pirio Roh L - hnedá
Rohová sedačka s rozkladom Pirio Roh L - hnedá
Rohová sedacia súprava PIRIO ROH je praktickým riešením pre každodenné bývanie, ktoré spája moderný dizajn s vysokým dôrazom na pohodlie. Je čalúnená látkou Murano 835 v hnedej farbe, ktorá pôsobí elegantne, jemne a je príjemná na dotyk. O komfort pri sedení sa stará kombinácia falistých pružín a PUR peny, ktorá zabezpečuje dobrú oporu tela a pohodlie aj pri dlhšom sedení či relaxe. Sedačka je rozkladacia, takže ju možno jednoducho premeniť na príležitostné lôžko s rozmerom plochy na spanie 125x195 cm. Nechýba ani praktický úložný priestor, vhodný na uskladnenie prikrývok, vankúšov alebo iných doplnkov. Stabilitu a moderný vzhľad dotvárajú čierne kovové nožičky, pod ktorými sa nachádza 12 cm vysoký priestor od podlahy. Komfort zvyšuje aj päť polohovateľných opierok hlavy, vďaka ktorým si môžete nastaviť ideálnu polohu pre chrbát aj hlavu pri oddychu alebo sledovaní televízie. Sedačka má ľavé rohové prevedenie a je celočalúnená, takže ju možno umiestniť aj do priestoru. Vyniká dekoratívnym prešívaním a nadčasovým, luxusným dizajnom. Dodáva sa bez vankúšov a v demonte. Rozmery sedačky sú (ŠxHxV): 243x184x78/95 cm, výška sedu je 42 cm, hĺbka sedu 58 cm a šírka sedacej časti 137 cm. Rozmery opierky na ruku sú 24x63 cm a otoman má rozmery 91x150 cm. Materiál Murano 835 sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči oderu podľa testu Martindale až 90 000 cyklov, čo zaručuje dlhú životnosť aj pri každodennom používaní.
Sedacia súprava Pirio Roh je dostupná v šiestich farebných prevedeniach látky Murano za cenu 1 219 €. Pri individuálnej objednávke je potrebné uhradiť 20 % zálohu z ceny, po ktorej bude objednávka zaradená do výroby. Dodacia lehota je 6 až 8 týždňov.
| Šírka | 243 cm |
| Hĺbka | 184 cm |
| Výška | 78/95 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 140 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 2.352 m3 |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Pirio Roh L |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 137 |
| HĹBKA SEDADLA OD - DO (CM) | 58 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 42 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 125 x 195 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | pravidelne ošetrovať |
| HLAVNÁ FARBA | hnedá |
| FARBA | hnedá |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Murano 835 |
| HLAVNÝ MATERIÁL | látka |
| MATERIÁL | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | áno |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá |
| VÝPLŇ SEDACEJ ČASTI | pružina falista / pur pena |
| NOŽIČKY | kovové |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 90 000 |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | 5 polohovateľných opierok hlavy |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieKONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty



























