Nachádzate sa tu

Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Alkazar P - modrá (Soro 76) / vzor (Botanical 80)

280 x 205 x 70/90 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:

Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Alkazar P - modrá (Soro 76) / vzor (Botanical 80)

Praktická rohová sedačka ALKAZAR P bude skvelým dizajnovým doplnkom a klenotom Vašej obývačky. Sedačka je vyrobená v pravom prevedení, no k dispozícii je aj v ľavom a tak si viete sedačku prispôsobiť Vašim požiadavkám a priestorovým možnostiam. Celkový vzhľad a eleganciu dotvárajú štýlové chrómové nožičky, dekoratívne prešívanie a dekoračné vaknúšiky v cene. Sedačka je vybavená veľkým úložným priestorom na odkladanie posteľnej bielizne alebo vankúšov. Vďaka funkcii rozkladania jednoducho vytvoríte pohodlnú plochu na spanie s rozmerom (ŠxH): 125x198 cm. Vnútro sedačky je tvorené kvalitnou penou T30, ktorá je zárukou pružnosti a mäkkosti. Farebné prevedenie látky a vzoru je modrá (Soro 76) / vzor (Botanical 80) a je k dispozícii aj v iných farbách. Rozmery sedačky sú (ŠxHxV): 280x98-205x43-90 cm a jej váha je 148 kg.
Parametre
Šírka280 cm
Hĺbka205 cm
Výška70/90 cm
POČET BALÍKOV VÝROBCU2 ks
VÁHA S OBALOM VÝROBCU150 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU2.701 m3
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU148 kg
TYPOVÉ OZNAČENIEAlkazar P
VÝŠKA OD - DO (CM)70 - 90
HĹBKA SEDADLA (CM)60
VÝŠKA SEDADLA (CM)43
ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM)125
HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM)198
CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM)125 x 198
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAmodrá
FARBAmodrá (Soro 76) / vzor (Botanical 80)
PREVEDENIE POŤAHUmodrá
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUSoro 76 / Botanical 80
HLAVNÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLlátka / kov
POŤAHOVÝ MATERIÁLlátka
VÝHODY PRODUKTUrozklad, úložný priestor, nastavenie opierky hlavy
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVYáno
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚKnie
RELAXAČNÁ FUNKCIAnie
ROZKLADACIA FUNKCIAáno
ÚLOŽNÝ PRIESTORáno
ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTIáno
DOPLNKOVÉ VANKÚŠEáno
ORIENTÁCIApravá
NOŽIČKYkovové
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEmolitánovo-pružinové sedenie
Zobraziť ďalšie parametre
Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Alkazar P - modrá (Soro 76) / vzor (Botanical 80)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Alkazar P - modrá (Soro 76) / vzor (Botanical 80)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Alkazar P - modrá (Soro 76) / vzor (Botanical 80)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Alkazar P - modrá (Soro 76) / vzor (Botanical 80)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Alkazar P - modrá (Soro 76) / vzor (Botanical 80)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Alkazar P - modrá (Soro 76) / vzor (Botanical 80)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Alkazar P - modrá (Soro 76) / vzor (Botanical 80)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Alkazar P - modrá (Soro 76) / vzor (Botanical 80)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Alkazar P - modrá (Soro 76) / vzor (Botanical 80)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Alkazar P - modrá (Soro 76) / vzor (Botanical 80)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Alkazar P - modrá (Soro 76) / vzor (Botanical 80)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Alkazar P - modrá (Soro 76) / vzor (Botanical 80)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Alkazar P - modrá (Soro 76) / vzor (Botanical 80)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Alkazar P - modrá (Soro 76) / vzor (Botanical 80)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Alkazar P - modrá (Soro 76) / vzor (Botanical 80)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Alkazar P - modrá (Soro 76) / vzor (Botanical 80)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Alkazar P - modrá (Soro 76) / vzor (Botanical 80)

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty