Nachádzate sa tu

Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belluno L - tmavomodrá / tmavosivá

250 x 180 x 85 cm
909.00s DPH
757.50 € bez DPH
Orientácia:
Varianty:
Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belluno L - béžová / tmavohnedáRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belluno L - biela / čiernaRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belluno L - cappuccino / béžováRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belluno L - cappuccino / hnedáRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belluno L - červená / čiernaRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belluno L - čierna (Sawana 14) / biela (Soft 17)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belluno L - čierna (Soft 11) / biela (Soft 17)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belluno L - čierna / svetlosiváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belluno L - hnedá / béžováRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belluno L - hnedá / krémováRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belluno L - hnedá / tmavohnedáRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belluno L - sivá (Berlin 01) / čierna (Soft 11)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belluno L - sivá (Sawana 05) / čierna (Soft 11)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belluno L - sivá / bielaRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belluno L - tmavohnedá / hnedáRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belluno L - tmavomodrá / tmavosiváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belluno L - tmavosivá / sivá
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia pondelok 12.08.2024
Doprava 9.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:

Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belluno L - tmavomodrá / tmavosivá

Tradičná rohová sedačka BELLUNO L je typická svojim vysokým, oblým operadlom a jednoduchým dizajnom. Požiadavky dnešnej doby kladú dôraz na funkčnosť, pohodlie a moderný dizajn. Toto všetko Vám ponúka táto sedačka, ktorá je celočalúnená a tak ju môžete voľne postaviť kamkoľvek v priestore. Vďaka funkcii rozloženia môžete jednoducho vytvoriť plnohodnotné lôžko, ktoré môžete využiť na občasné prespatie návštev s rozmerom (ŠxH): 125x195 cm. Sedačka disponuje aj priestranným úložným priestorom, kde sa zmestí Vaše posteľné prádlo alebo iná sezónna bielizeň. Farebné prevedenie sedačky, čalúnenej kvalitnou látkou, je tmavomodrá (Kronos 09) / tmavosivá (Paros 06) a jej rozmery sú (ŠxHxV): 250x180x44-85 cm. Pocit mäkkosti a pružnosti zaručí vysoko kvalitná pena použitá na výplň sedačky. Štýlovosť sedačky krásne dopĺňa estetické prešívanie opieracej časti v kontrastnej farbe.
Parametre
Šírka250 cm
Hĺbka180 cm
Výška85 cm
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU133 kg
VÁHA S OBALOM VÝROBCU135 kg
POČET BALÍKOV VÝROBCU2 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU3.15 m3
TYPOVÉ OZNAČENIEBelluno L
HĹBKA SEDADLA (CM)45
VÝŠKA SEDADLA (CM)44
ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM)125
HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM)195
CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM)125 x 195
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAmodrá
FARBAtmavomodrá / tmavosivá
PREVEDENIE POŤAHUmodrá
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUKronos 09 / Paros 06
HLAVNÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLlátka
POŤAHOVÝ MATERIÁLlátka
VÝHODY PRODUKTUrozklad, úložný priestor
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVYnie
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚKnie
RELAXAČNÁ FUNKCIAnie
ROZKLADACIA FUNKCIAáno
ÚLOŽNÝ PRIESTORáno
ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTIáno
DOPLNKOVÉ VANKÚŠEnie
ORIENTÁCIAľavá
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEmolitánovo-pružinové sedenie
Zobraziť ďalšie parametre
Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belluno L - tmavomodrá / tmavosiváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belluno L - tmavomodrá / tmavosiváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belluno L - tmavomodrá / tmavosiváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belluno L - tmavomodrá / tmavosiváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belluno L - tmavomodrá / tmavosiváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belluno L - tmavomodrá / tmavosiváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belluno L - tmavomodrá / tmavosiváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belluno L - tmavomodrá / tmavosiváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belluno L - tmavomodrá / tmavosiváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belluno L - tmavomodrá / tmavosiváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belluno L - tmavomodrá / tmavosiváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belluno L - tmavomodrá / tmavosiváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belluno L - tmavomodrá / tmavosiváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belluno L - tmavomodrá / tmavosivá

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty