Nachádzate sa tu

Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Aveza L/P - svetlomodrá

250 x 162 x 75/87 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:

Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Aveza L/P - svetlomodrá

Nadčasová rohová sedačka AVEZA L/P zaujme najmä svojim prevedením a jedinečným dizajnom. Na prvý pohľad Vás osloví svojou netradičnosťou a nádychom retro štýlu, ktorý jej dodávajú vysoké drevené nožičky a rafinované prešívanie. Sedačka sa vyznačuje svojou pohodlnosťou a mäkkosťou, ktorú zabezpečuje výplň sedačky - vyosko kvalitná pena a pohodlné opierkové vankúše. V prípade potreby si pomocou funkcie rozkladania môžete jednoducho rozložiť plnohodnotné lôžko na príležitostné prespávanie s rozmerom (ŠxHxV): 120x210 cm, pod ktorým nájdete široký úložný priestor pre odkladanie posteľného prádla alebo vankúšov. Sedačka je celočalúnená látkou vo farbe svetlomodrá (Sawana 72) no na výber sú aj iné prevedenia. Váha sedačky je 108 kg a jej rozmery sú (ŠxHxV): 250x88-162x45-87 cm. Sedačka je univerzálna, to znamená, že ju môžete zložiť s rohom na pravej alebo ľavej strane a tak si viete sedačku prispôsobiť interiérovým možnostiam Vašej modernej či klasickej obývačky.
Parametre
Šírka250 cm
Hĺbka162 cm
Výška75/87 cm
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU106 kg
POČET BALÍKOV VÝROBCU2 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU1.505 m3
VÁHA S OBALOM VÝROBCU108 kg
TYPOVÉ OZNAČENIEAveza L/P
VÝŠKA OD - DO (CM)75 - 87
HĹBKA SEDADLA (CM)52
HĹBKA SEDADLA - VÄČŠIA (CM)75
HĹBKA SEDADLA OD - DO (CM)52 - 75
VÝŠKA SEDADLA (CM)45
ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM)120
HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM)210
CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM)120 x 210
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAmodrá
FARBAsvetlomodrá
PREVEDENIE POŤAHUmodrá
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUSawana 72
HLAVNÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLlátka / drevo
POŤAHOVÝ MATERIÁLlátka
VÝHODY PRODUKTUrozklad, úložný priestor
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVYnie
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚKnie
RELAXAČNÁ FUNKCIAnie
ROZKLADACIA FUNKCIAáno
ÚLOŽNÝ PRIESTORáno
ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTIáno
DOPLNKOVÉ VANKÚŠEnie
ORIENTÁCIAobojstranná
NOŽIČKYdrevené
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEmolitánovo-pružinové sedenie
Zobraziť ďalšie parametre
Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Aveza L/P - svetlomodráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Aveza L/P - svetlomodráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Aveza L/P - svetlomodráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Aveza L/P - svetlomodráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Aveza L/P - svetlomodráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Aveza L/P - svetlomodráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Aveza L/P - svetlomodráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Aveza L/P - svetlomodráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Aveza L/P - svetlomodráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Aveza L/P - svetlomodráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Aveza L/P - svetlomodráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Aveza L/P - svetlomodráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Aveza L/P - svetlomodráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Aveza L/P - svetlomodráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Aveza L/P - svetlomodráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Aveza L/P - svetlomodráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Aveza L/P - svetlomodráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Aveza L/P - svetlomodráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Aveza L/P - svetlomodráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Aveza L/P - svetlomodráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Aveza L/P - svetlomodrá

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty