Nachádzate sa tu

Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Estrela P - sivá (Sawana 05)

255 x 212 x 90 cm
891.00s DPH
742.50 € bez DPH
Orientácia:
Varianty:
Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Estrela P - béžováRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Estrela P - cappuccinoRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Estrela P - čiernaRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Estrela P - sivá (Berlin 01)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Estrela P - sivá (Sawana 05)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Estrela P - sivá (Soft 29)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Estrela P - svetlosiváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Estrela P - tmavohnedáRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Estrela P - žltá
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia streda 31.07.2024
Doprava 9.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:

Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Estrela P - sivá (Sawana 05)

Čistú líniu a jednoduchý dizajn rohovej sedačky ESTRELA P efektne dopĺňa ozdobné, vkusné prešívanie opierkovej časti. Vďaka jej prevedeniu je vhodné ju umiestniť do obývacej izby akejkoľvek veľkosti a štýlu. Vďaka dostupnosti ľavého aj pravého prevedenia si zvolíte roh aký vyhovuje Vašim priestorovým možnostiam. Sedačka neskrýva len priestranný úložný priestor, do ktorého sa zmestí Vaša posteľná bielizeň alebo vankúše, ale pýši sa aj funkciou rozkladu, ktorá Vám poskytne veľký priestor pre dokonalý relax, alebo ho môžete využiť na príležitostné prenocovania návštev. Rozmery rozloženej plochy sú (ŠxHxV): 125x195 cm, pričom celkové rozmery sedačky sú (ŠxHxV): 255x212x44-90 cm. Sedačka je vyrobená z kvalitnej látky v jednofarebnom prevedení sivá (Sawana 05), no na výber sú aj iné farby a váha sedačky je 136 kg.
Parametre
Šírka255 cm
Hĺbka212 cm
Výška90 cm
OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU3.33 m3
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU136 kg
VÁHA S OBALOM VÝROBCU138 kg
POČET BALÍKOV VÝROBCU2 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEEstrela P
HĹBKA SEDADLA (CM)65
VÝŠKA SEDADLA (CM)44
ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM)125
HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM)195
CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM)125 x 195
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAsivá
FARBAsivá (Sawana 05)
PREVEDENIE POŤAHUsivá
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUSawana 05
HLAVNÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLlátka
POŤAHOVÝ MATERIÁLlátka
VÝHODY PRODUKTUrozklad, úložný priestor
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVYnie
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚKnie
RELAXAČNÁ FUNKCIAnie
ROZKLADACIA FUNKCIAáno
ÚLOŽNÝ PRIESTORáno
ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTIáno
DOPLNKOVÉ VANKÚŠEnie
ORIENTÁCIApravá
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEmolitánovo-pružinové sedenie
Zobraziť ďalšie parametre
Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Estrela P - sivá (Sawana 05)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Estrela P - sivá (Sawana 05)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Estrela P - sivá (Sawana 05)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Estrela P - sivá (Sawana 05)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Estrela P - sivá (Sawana 05)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Estrela P - sivá (Sawana 05)

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty