Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Malaga Big L - béžová
Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Malaga Big L - béžová
MALAGA BIG je priestranná rohová sedacia súprava, ktorá v sebe kombinuje výrazný dizajn, pevné spracovanie a praktické funkcie pre každodenné využitie. Vyznačuje sa béžovým čalúnením z látky Country 3 s oderuodolnosťou 65 000 cyklov podľa testu Martindale, čo z nej robí odolný a zároveň vizuálne atraktívny prvok interiéru. Vďaka celočalúnenému prevedeniu je vhodná aj na umiestnenie do voľného priestoru. Konštrukcia sedačky je zhotovená z kombinácie borovicového dreva, bukového dreva a laminátovej dosky, čo zabezpečuje stabilitu a dlhú životnosť. Celkové rozmery dosahujú (ŠxHxV): 334x210x79/97 cm, pričom výška sedu je 43 cm a hĺbka sedu 56 cm. Praktickou súčasťou je otoman s rozmermi 97x165 cm, ako aj opierka na ruku s rozmermi (ŠxHxV): 30x97x58 cm. Sedačka disponuje rozkladacou funkciou, ktorá vytvára spaciu plochu s rozmermi 130x190 cm. K dispozícii je aj úložný priestor vhodný na odkladanie lôžkovín alebo textílií. Komfort pri sedení zvyšujú polohovateľné opierky hlavy s 5-stupňovým nastavením. Výplň tvorí kombinácia pružiny falista, PUR peny a molitanu, čo prispieva k vyváženému pohodliu a opore tela. Sedačka je osadená na kovových nožičkách v chrómovej farbe, pričom výška priestoru od podlahy je 4,5 cm. Súčasťou zostavy je aj taburet s rozmermi (ŠxHxV): 40x33x48 cm, prakticky umiestnený v podrúčke. Ide o ľavé prevedenie rohovej, rozkladacej sedačky s úložným priestorom, ktorá sa dodáva v demontovanom stave pre jednoduchšiu manipuláciu a transport.
Možnosť objednania v 8 farebných odtieňoch látky Country v cene 1 439 Eur s dodacou lehotou 6-8 týždňov. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 20% zálohu z danej sumy. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby.
| Šírka | 334 cm |
| Hĺbka | 210 cm |
| Výška | 79/97 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 3.4809 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 135 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 4 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Malaga Big L |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 56 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 43 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 130 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 190 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 130 x 190 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | pravidelne ošetrovať |
| HLAVNÁ FARBA | béžová |
| FARBA | béžová |
| PREVEDENIE POŤAHU | béžová |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Country 3 |
| HLAVNÝ MATERIÁL | látka |
| MATERIÁL | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | s taburetom |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | áno |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá |
| VÝPLŇ SEDACEJ ČASTI | molitánovo-pružinová |
| NOŽIČKY | kovové |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 65 000 |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | 5 stupňové polohovanie opierok |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieKONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty

















































