Nachádzate sa tu

Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Nettuno L - vínová / čierna

245 x 160 x 72/90 cm
800.00s DPH
666.67 € bez DPH
Orientácia:
Varianty:
Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Nettuno L - béžová / bielaRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Nettuno L - cappuccino / béžováRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Nettuno L - cappuccino / bielaRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Nettuno L - cappuccino / tmavohnedáRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Nettuno L - čierna / bielaRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Nettuno L - mentolová / bielaRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Nettuno L - siváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Nettuno L - sivá (Berlin 01) / biela (Soft 17)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Nettuno L - sivá (Sawana 05) / biela (Soft 17)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Nettuno L - sivá / čiernaRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Nettuno L - svetlomodrá / siváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Nettuno L - svetlosivá / bielaRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Nettuno L - svetlosivá / čiernaRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Nettuno L - tmavohnedá (Dora 28) / béžová (Dora 21)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Nettuno L - tmavohnedá (Sawana 26) / béžová (Soft 33Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Nettuno L - tmavomodrá / svetlosiváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Nettuno L - tmavozelená / svetlosiváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Nettuno L - vínová / čiernaRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Nettuno L - žltá
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia utorok 02.07.2024
Doprava 9.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:

Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Nettuno L - vínová / čierna

Rohová sedačka NETTUNO L je sedačka s moderným dizajnom, ktorá je vybavená vyklopiteľnou funkciou na spanie a praktickým úložným priestorom na posteľnú bielizeň, deky, vankúše alebo iné sezónne prádlo. Mäkkosť a elasticita sedačky je zabezpečená prostredníctvom vysoko kvalitnej peny. Farebné prevedenie je vínová (Malmo 63) / čierna (Soft 11), čo predstavuje kombináciu kvalitnej látky a ekokože a k dispozícii je aj v iných prevedeniach a farbách. Po rozložení sedačky získate pohodlnú plochu na spanie s rozmerom (ŠxHxV): 145x205 cm. Celkové rozmery sedačky sú (ŠxHxV): 245x160x42-90 cm a jej váha je 119 kg. Sedačku je vhodné pre jej menšie prevedenie umiestniť do malých obývacích izieb alebo do študentskej izby. Dokážete si ju dokonale prispôsobiť Vašim priestorovým možnostiam, pretože je v ponuke v ľavom aj pravom prevedení. Bonusovou výbavou sedačky je praktická polica, na ktorú si môžete položiť pohár dobrého vína, knihu či mobil a budete to mať vždy po ruke.
Parametre
Šírka245 cm
Hĺbka160 cm
Výška72/90 cm
OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU1.923 m3
VÁHA S OBALOM VÝROBCU121 kg
POČET BALÍKOV VÝROBCU2 ks
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU119 kg
TYPOVÉ OZNAČENIENettuno L
VÝŠKA OD - DO (CM)72 - 90
HĹBKA SEDADLA (CM)57
VÝŠKA SEDADLA (CM)42
ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM)145
HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM)205
CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM)145 x 205
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAčervená
FARBAvínová / čierna
PREVEDENIE POŤAHUčervená
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUMalmo 63 / Soft 11
HLAVNÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLlátka / ekokoža
POŤAHOVÝ MATERIÁLlátka
VÝHODY PRODUKTUrozklad, úložný priestor
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVYnie
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚKnie
RELAXAČNÁ FUNKCIAnie
ROZKLADACIA FUNKCIAáno
ÚLOŽNÝ PRIESTORáno
ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTIáno
DOPLNKOVÉ VANKÚŠEnie
ORIENTÁCIAľavá
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEzabudovaná polička
Zobraziť ďalšie parametre
Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Nettuno L - vínová / čiernaRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Nettuno L - vínová / čiernaRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Nettuno L - vínová / čiernaRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Nettuno L - vínová / čiernaRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Nettuno L - vínová / čiernaRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Nettuno L - vínová / čiernaRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Nettuno L - vínová / čiernaRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Nettuno L - vínová / čierna

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty