Nachádzate sa tu

Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Pietro L/P - svetlomodrá / sivá

235 x 140 x 72/90 cm
897.00s DPH
747.50 € bez DPH
Varianty:
Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Pietro L/P - čierna / bielaRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Pietro L/P - svetlosivá / siváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Pietro L/P - čierna / siváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Pietro L/P - tmavomodrá / svetlosiváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Pietro L/P - svetlosivá / bielaRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Pietro L/P - sivá / čiernaRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Pietro L/P - hnedá / béžováRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Pietro L/P - cappuccino / tmavohnedáRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Pietro L/P - tmavozelená / svetlosiváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Pietro L/P - tmavohnedá (Sawana 26) / béžová (Soft 3Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Pietro L/P - tmavohnedá (Dora 26) / béžová (Dora 21)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Pietro L/P - cappuccino / béžováRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Pietro L/P - svetlomodrá / siváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Pietro L/P - béžová / bielaRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Pietro L/P - mentolová / bielaRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Pietro L/P - svetlosivá / čierna
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia pondelok 10.06.2024
Doprava 9.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:

Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Pietro L/P - svetlomodrá / sivá

Unikátny dizajn a netradičné prevedenie rohovej sedačky PIETRO L/P zaujme svojou výnimočnosťou na prvý pohľad a bude stredobodom obdivu Vašej obývačky. Jej obdivuhodné farebné prevedenie v kombinácii farieb svetlomodrá (Dora 85) / sivá (Dora 90) a unikátne riešené, vysoké podrúčky s dreveným detailom premení Vašu obývačku na miesto s jedinečným dizajnom a kráľovskou atmosférou. Okrem jej dokonalého štýlu si Vás získa aj funkciou rozkladu a úložným priestorom, ktorými disponuje. Plocha na spanie má po rozložení rozmer (ŠxH): 125x195 cm. Sedačka je celočalunená vysoko kvalitnou a odolnou látkou. Celkové rozmery sedačky sú (ŠxHxV): 235x140x90, výška sedu je 44 cm a jej váha je 122 kg. Sedačka je univerzálna, to znamená, že ju môžete zložiť na pravý alebo ľavý roh. Ponorte sa do pohodlného objatia, ktoré sedačka ponúka vďaka vysokokvalitnej pene, ktorá je použitá na jej výplň a zabudnete na všetky svoje starosti.
Parametre
Šírka235 cm
Hĺbka140 cm
Výška72/90 cm
VÁHA S OBALOM VÝROBCU124 kg
POČET BALÍKOV VÝROBCU1 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU0.934 m3
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU122 kg
TYPOVÉ OZNAČENIEPietro L/P
VÝŠKA OD - DO (CM)72 - 90
HĹBKA SEDADLA (CM)57
VÝŠKA SEDADLA (CM)44
ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM)125
HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM)195
CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM)125 x 195
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAmodrá
FARBAsvetlomodrá / sivá
PREVEDENIE POŤAHUmodrá
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUDora 85 / Dora 90
HLAVNÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLlátka / drevo
POŤAHOVÝ MATERIÁLlátka
VÝHODY PRODUKTUrozklad, úložný priestor
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVYnie
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚKnie
RELAXAČNÁ FUNKCIAnie
ROZKLADACIA FUNKCIAáno
ÚLOŽNÝ PRIESTORáno
ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTIáno
DOPLNKOVÉ VANKÚŠEnie
ORIENTÁCIAobojstranná
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEmolitánovo-pružinové sedenie
Zobraziť ďalšie parametre
Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Pietro L/P - svetlomodrá / siváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Pietro L/P - svetlomodrá / siváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Pietro L/P - svetlomodrá / siváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Pietro L/P - svetlomodrá / sivá

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty