Rohová sedačka U s rozkladom Dakar New U L/P - sivá / biela
Rohová sedačka U s rozkladom Dakar New U L/P - sivá / biela
Sedacia súprava DAKAR NEW U predstavuje dokonalé spojenie moderného štýlu, pohodlia a originálneho dizajnu. Je ideálnym spoločníkom do každej obývačky a zaujme nielen vzhľadom, ale aj praktickými funkciami. Vďaka celočalúnenému prevedeniu si ju môžete prispôsobiť podľa vlastných potrieb, pričom roh si zvolíte na pravej alebo ľavej strane. Tvar do U zabezpečuje dostatok priestoru na komfortné sedenie pre viacerých členov rodiny. Súprava disponuje úložným priestorom, ktorý využijete na uskladnenie diek alebo iných vecí. Zároveň je rozkladacia, takže ju jednoducho premeníte na lôžko vhodné aj pre nečakané návštevy. Po rozložení poskytuje plochu na spanie s rozmermi 115x263 cm. Čalúnenie tvorí atraktívna kombinácia sivej látky Twist 20 a bielej ekokože D511, ktorá dodáva sedačke elegantný kontrastný vzhľad. Stabilitu zabezpečujú čierne plastové nožičky a súčasťou balenia sú aj štyri vankúše v sivom prevedení. Materiál pozostáva z látky Twist 20 a ekokože D511, pričom látka dosahuje odolnosť 45 000 oderov a ekokoža až 100 000 oderov podľa testu Martindale. Farebné prevedenie je sivá v kombinácii s bielou. Rozmery sedacej súpravy sú (ŠxHxV): 320x138x73/75 cm, výška sedu je 38,5 cm a hĺbka sedu sa pohybuje od 44 do 63 cm. Hĺbka otomanu bez vankúšov je 131 cm. Sedačka stojí na plastových nožičkách v čiernej farbe, pričom výška spodného priestoru od podlahy je 2,5 cm. Výplň tvorí PUR pena T28. Súprava je univerzálna, má tvar U, je rozkladacia a disponuje úložným priestorom. Dodáva sa so štyrmi vankúšmi s rozmermi 65x48 cm a je dodávaná v demonte.
| Šírka | 320 cm |
| Hĺbka | 138 cm |
| Výška | 73/75 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 1.0891 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 138 kg |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Dakar New U L/P |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 73 - 75 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 115 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 263 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 115 x 263 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | pravidelne ošetrovať |
| HLAVNÁ FARBA | sivá |
| FARBA | sivá / biela |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| HLAVNÝ MATERIÁL | látka |
| MATERIÁL | látka Twist 20 / ekokoža D511 |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | áno |
| ORIENTÁCIA | obojstranná |
| NOŽIČKY | plastové |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 45 000 |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieKONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty




















