Nachádzate sa tu

Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Torres U L - tmavomodrá / svetlosivá

350 x 202 x 70/90 cm
1564.00s DPH
1303.33 € bez DPH
Orientácia:
Varianty:
Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Torres U L - bordováRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Torres U L - bordová / svetlosiváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Torres U L - čierna (Sawana 14)Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Torres U L - hnedáRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Torres U L - hnedá / tmavohnedáRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Torres U L - modráRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Torres U L - ružováRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Torres U L - ružová / bielaRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Torres U L - sivá / bielaRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Torres U L - svetlosivá (Monolith 84)Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Torres U L - svetlosivá (Sawana 21)Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Torres U L - svetlosivá / bielaRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Torres U L - svetlosivá / čiernaRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Torres U L - tmavohnedáRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Torres U L - tmavohnedá / hnedáRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Torres U L - tmavomodráRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Torres U L - tmavomodrá / svetlosiváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Torres U L - tmavozelenáRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Torres U L - tmavozelená / svetlosiváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Torres U L - žltáRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Torres U L - žltá / čierna
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia utorok 02.07.2024
Doprava 9.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:

Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Torres U L - tmavomodrá / svetlosivá

Priestranná rohová sedačka v tvare U TORRES v ľavom prevedení Vám poskytne dostatok miesta pre oddych po príchode domov z práce alebo na relax pri pozeraní obľúbeného TV programu či čítaní knihy. Táto luxusná sedačka sa vyznačuje extra mäkkosťou a pružnosťou, ktorú zaručuje použitá vysoko kvalitná pena. Medzi najväčšie výhody sedačky patrí mechanizmus rozloženia, vďaka ktorému si sedačku jednoducho zmeníte na plochu na spanie s rozmerom (ŠxH): 125x265 cm. Ďaľším vybavením sedačky, ktorý výrazne zvýši komfort pri používaní sú nastaveteľné opierky hlavy, priestranný úložný priestor, v ktorom môžete skladovať posteľnú bielizeň a prakticé široké podrúčky. Celkový vzhľad a štýlový dizajn sedačky vyzdvihujú aj pochrómované nožičky a čalúnenie sedačky aj zo zadnej strany sedačky a tak ju môžete umiestniť kdekoľvek v priestore. Farebné prevedenie je tmavomodrá (Monolith 77) / svetlosivá (Monolith 84). Tento model sedačky je k dispozícii v pravom aj v ľavom prevedení a aj v iných farebných prevedeniach. Rozmery sedačky sú (ŠxHxV): 350x202x43-90 cm.
Parametre
Šírka350 cm
Hĺbka202 cm
Výška70/90 cm
POČET BALÍKOV VÝROBCU3 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU5.127 m3
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU225 kg
VÁHA S OBALOM VÝROBCU227 kg
TYPOVÉ OZNAČENIETorres U L
VÝŠKA OD - DO (CM)70 - 90
HĹBKA SEDADLA (CM)60
VÝŠKA SEDADLA (CM)43
ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM)125
HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM)265
CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM)125 x 265
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAmodrá
FARBAtmavomodrá / svetlosivá
PREVEDENIE POŤAHUmodrá
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUMonolith 77 / Monolith 84
HLAVNÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLlátka / kov
POŤAHOVÝ MATERIÁLlátka
VÝHODY PRODUKTUrozklad, úložný priestor, nastavenie opierky hlavy
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVYáno
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚKnie
RELAXAČNÁ FUNKCIAnie
ROZKLADACIA FUNKCIAáno
ÚLOŽNÝ PRIESTORáno
ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTIáno
DOPLNKOVÉ VANKÚŠEáno
ORIENTÁCIAľavá
NOŽIČKYkovové
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEsedenie HR pena
Zobraziť ďalšie parametre
Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Torres U L - tmavomodrá / svetlosiváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Torres U L - tmavomodrá / svetlosiváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Torres U L - tmavomodrá / svetlosiváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Torres U L - tmavomodrá / svetlosiváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Torres U L - tmavomodrá / svetlosiváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Torres U L - tmavomodrá / svetlosiváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Torres U L - tmavomodrá / svetlosivá

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty