Rozkladací jedálenský stôl Samson - orech medový / čierna
42/198 x 80 x 76 cm
100%z 1 hodnotenia
Záruka 24 mesiacov
Značka: HALMAR
Rozkladací jedálenský stôl Samson - orech medový / čierna
Za mohutným stolom SAMSON sa premenia obyčajné obedy na výnimočné a luxusné. Navyše ponúka funkciu rozkladania takže získate bohatý priestor aj pre viac ľudí. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 42-198x80x76 cm. Na jeho výrobu bola použitá laminovaná MDF (drevovláknitá doska) v kombinácii s práškovou oceľou. Farebné prevedenie vrchnej dosky je medový orech v kombinácii s čiernou.
Parametre
| Šírka | 42/198 cm |
| Hĺbka | 80 cm |
| Výška | 76 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.15 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 51 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Samson |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 42 - 198 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| HLAVNÁ FARBA | orech |
| FARBA | orech medový / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| HLAVNÝ MATERIÁL | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| DRUH KOVU | oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 8 |
Dokumenty na stiahnutie:
100%
Katka
06.05.2020
pekny jednoduchy len trochu drahsi mi pride
Dokumenty na stiahnutie:
HALMAR
Spoločnosť Halmar je dovozca a distribútor nábytku od výrobcov z celého sveta, ale taktiež ponúka výrobky domácich stredoeurópskych výrobcov. Má viac ako 1000 veľkoobchodných odberateľov v predovšetkým Poľsku a viac ako 100 zahraničných zákazníkov.
Halmar pôsobí na trhu od roku 1989, má potrebné znalosti, skúsenosti a logistické priestory o rozlohe viac ako 14 000 metrov štvorcových.
Hlavnými prednosťami spoločnosti Halmar ako distribútora nábytku sú:
- atraktívne ceny
- široký sortiment
- veľká distribučná sieť po celej strednej Európe
- efektívny predajný servis
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín
Alternatívne produkty
Rozkladací jedálenský stôl Seweryn - tmavý orech
160/300 x 90 x 76 cm
383.00 €
Skladom u dodávateľa >5 ksSkladom u dodávateľa >5 ks
Rozkladací jedálenský stôl Maurycy - tmavý orech
118/158 x 75 x 76 cm
191.00 €
Skladom u dodávateľa >5 ksSkladom u dodávateľa >5 ks
Rustikálny jedálenský stôl Milano MI-S1 - biely vysoký lesk / orech Milano
160/250 x 90 x 77.5 cm
1137.00 €
pondelok 13.07.2026
Rozkladací jedálenský stôl Gracjan - tmavý orech
80/160 x 80 x 76 cm
192.00 €
Skladom u dodávateľa >5 ksSkladom u dodávateľa >5 ks
Rozkladací jedálenský stôl Fryderyk 160/240 - tmavý orech
160/240 x 90 x 74 cm
376.00 €
Skladom 2 ksZostávajú už len 2 ks
Rozkladací jedálenský stôl Berlin - orech medový / čierna
140/180 x 85 x 76 cm
336.00 €
Skladom u dodávateľa >5 ksSkladom u dodávateľa >5 ks
Rozkladací jedálenský stôl Nanet 115/150/185 - orech
115/185 x 115 x 75 cm
569.00 €
Skladom >5 ksSkladom >5 ks
Rozkladací jedálenský stôl Perak - biely vysoký lesk
160/220 x 90 x 76 cm
379.00 €
Skladom >5 ksSkladom >5 ks
Rozkladací jedálenský stôl Royal ST - biela sosna nordická / dub divoký
160/203 x 90 x 82 cm
415.00 €
Skladom 4 ksZostávajú už len 4 ks
Rozkladací jedálenský stôl Mauro - dub sonoma / biela
60/120 x 60 x 75 cm
99.00 €
Skladom >5 ksSkladom >5 ks
Rozkladací jedálenský stôl Expert 7 - sonoma svetlá
70 x 15/70 x 42.5 cm
84.00 €
Skladom 1 ksZostáva už len 1 ks

















