Nachádzate sa tu

Rozkladací konferenčný stolík Maximus MXS-17 - dub burgundský / biely lesk

125/170 x 68 x 53/69 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: MEBLOCROSS
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x

Rozkladací konferenčný stolík Maximus MXS-17 - dub burgundský / biely lesk

Konferenčný stolík MAXIMUS MXS-17 sa stane Vašim každodenným pomocníkom pri pohostení Vašich hostí. Vďaka svojej praktickosti a multifunkčnosti si ho zamilujete. Disponuje funkciou rozkladania vrchnej dosky a je možné regulovať výšku stolíka. Je doplnený o odkladací priestor pod vrchnou doskou a po bokoch na ľavej aj pravej strane sú umiestnené rafinované odkladacie plochy pre uloženie kníh a časopisov. Vyrobený je vo farebnej kombinácii dub burgundský / biely lesk a je možné ho kombinovať s ostatnými prvkami kolekcie Maximus. Rozmery (ŠxHxV): 125/170x68x53-69 cm. Snívate o modernej a farebne zladenej domácnosti? Systém Maximus je pre Vás ten pravý. Je to univerzálna, detailne prepracovaná kolekcia, ktorá pôsobí masívnym dojmom vďaka svojmu prevedeniu a povrchovej štruktúry drevotriesky. Materiál použitý na výrobu prvkov je kvalitná laminovaná DTD, ktorá je vysoko odolná voči poškodeniu. Pracovná doska a nohy stolov sú vyrobené o hrúbke 25 mm a ostatné časti v hrúbke 16 mm. Dvierka aj šuplíky disponujú farebne zladenými vodorovnými úchytkami, ktoré uľahčujú manipuláciu s nimi. Vybrané farebné prevedenia v kombinácii s prevedením biela lesk pôsobia luxusne a sviežo. Jednotlivé prvky kolekcie Maximus je možné spolu kombinovať a krásne zladiť, vďaka ponuke farebných kombinácii a tak si vyskladať svoju obývačku, študentskú izbu, jedáleň, pracovňu alebo predsieň. V prípade záujmu je možné dokúpiť aj LED osvetlenie v rôznych farbách.
Parametre
Šírka125/170 cm
Hĺbka68 cm
Výška53/69 cm
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.117 m3
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA3 ks
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA49 kg
TYPOVÉ OZNAČENIEMaximus MXS-17
ŠÍRKA OD - DO (CM)125 - 170
VÝŠKA OD - DO (CM)53 - 69
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAdub
FARBAdub burgundský / biely lesk
PREVEDENIE S LESKOMáno
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLlaminovaná DTD
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUlaminovaná DTD
OSVETLENIEnie
VÝHODY PRODUKTUrozklad, výškovo nastaviteľná doska
KOLIESKAnie
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEABS hrany
Zobraziť ďalšie parametre
Rozkladací konferenčný stolík Maximus MXS-17 - dub burgundský / biely leskRozkladací konferenčný stolík Maximus MXS-17 - dub burgundský / biely leskRozkladací konferenčný stolík Maximus MXS-17 - dub burgundský / biely leskRozkladací konferenčný stolík Maximus MXS-17 - dub burgundský / biely leskRozkladací konferenčný stolík Maximus MXS-17 - dub burgundský / biely leskRozkladací konferenčný stolík Maximus MXS-17 - dub burgundský / biely leskRozkladací konferenčný stolík Maximus MXS-17 - dub burgundský / biely leskRozkladací konferenčný stolík Maximus MXS-17 - dub burgundský / biely leskRozkladací konferenčný stolík Maximus MXS-17 - dub burgundský / biely leskRozkladací konferenčný stolík Maximus MXS-17 - dub burgundský / biely leskRozkladací konferenčný stolík Maximus MXS-17 - dub burgundský / biely leskRozkladací konferenčný stolík Maximus MXS-17 - dub burgundský / biely leskRozkladací konferenčný stolík Maximus MXS-17 - dub burgundský / biely leskRozkladací konferenčný stolík Maximus MXS-17 - dub burgundský / biely leskRozkladací konferenčný stolík Maximus MXS-17 - dub burgundský / biely leskRozkladací konferenčný stolík Maximus MXS-17 - dub burgundský / biely leskRozkladací konferenčný stolík Maximus MXS-17 - dub burgundský / biely lesk
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x
100%
Simon Sklenar
19.11.2019
5
ODPORUCAM! Prakticky, vyuzitelny, v dobrej cene a este aj pekny dizajn
  • rozkladaci
  • na boku miesto na caopisy, noviny
  • super cena, kvalita
  • nic

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

MEBLOCROSS

MEBLOCROSS

Firma Meblocross je rodinný podnik, ktorý je na trhu od roku 1984. Od začiatku založenia firma pracuje na svojom neustálom rozvoji, pričom jej hlavným cieľom je maximálna spokojnosť zákazníkov. Začiatky podnikania spočívali vo výrobe dosiek na krájanie mäsa, či vaľkanie cesta, vďaka ktorým si firma v tejto oblasti rýchlo vybudovala popredné miesto na trhu. V roku 1989 svoju výrobu obohatila o stolíky pod televízory a vďaka uznaniu odberateľov sa jej sortiment zakrátko rozšíril a uplatnil nie len na poľskom trhu, ale najmä na trhoch v zahraničí.

Dnes firma Meblocross ponúka viac ako 500 modelov nábytku, napríklad rôznr stojany, skrinky na akváriá, predsieňový nábytok, nábytok do kancelárií, obývačiek, kuchýň, či kúpeľní. Tento nábytok firma taktiež ponúka v pestrej škále farieb, ktorá umožňuje ich štylizáciu do každého interiéru.

V súčasnosti sa nábytok značky Meblocross predáva vo firemnej predajni vo Węgrowe, obchodoch s nábytkom na celom území Poľska, ako aj v ďalších 30 štátoch sveta. Svojim zákazníkom ponúka politiku trvalo nízkych a konkurencieschopných cien, dodržiavanie termínov a flexibilitu dodávok. Pestrému a premenlivému vkusu zákazníkov sa firma snaží vyhovieť neustálym zavádzaním nových vzorov, pričom vychádza z analýz potrieb zákazníkov a najnovších trhových trendov.

Cieľom firmy Meblocross je, aby pri tomto tempe rozvoja je výrobky aj naďalej spĺňali očakávania odberateľov z estetického, kvalitatívneho, funkčného i ekonomického hľadiska.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty