Nachádzate sa tu

Rozkladací záhradný stôl Vita - čierna

174/238 x 100 x 74 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x

Rozkladací záhradný stôl Vita - čierna

Rodinné oslavy, párty, prípadne kávička s priateľmi vo vlastnej záhrade je skvelá vec. Ale určite si viete predstaviť aj pracovnú sobotu pri zaváraní ovocia a zeleniny, kedy rovnako ako pri oddychu oceníte kvalitný a pevný záhradný stôl. Veľmi praktický a úslužný rozkladací záhradný stôl VITA si Vás získa pevnosťou celej konštrukcie rámu aj vrchnej dosky, ktorá je vyrobená z hliníka, no najväčšou výhodou tohto stola je možnosť rozložiť ho a zložiť pomocou jednoduchého mechanizmu skladania tzv. motýlích krídiel. Miery stola v zloženom stave sú (ŠxHxV): 174x100x74 cm a v rozloženom stave (ŠxHxV): 238x100x74 cm. Za stôl sa pokojne zmestí 6 – 8 ľudí, takže si prítomnosť Vašej návštevy môžete užívať v úplnom pohodlí.

Parametre
Šírka174/238 cm
Hĺbka100 cm
Výška74 cm
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.23 m3
KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA1 ks
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA32 kg
ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA31.5 kg
TYPOVÉ OZNAČENIEVita
ŠÍRKA OD - DO (CM)174 - 238
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAčierna
FARBAčierna
HLAVNÝ MATERIÁLkov
MATERIÁLhliník
DRUH KOVUhliník
OSVETLENIEnie
ROZKLADACIA FUNKCIAáno
PRE POČET OSÔB8
Zobraziť ďalšie parametre
Rozkladací záhradný stôl Vita - čiernaRozkladací záhradný stôl Vita - čiernaRozkladací záhradný stôl Vita - čiernaRozkladací záhradný stôl Vita - čiernaRozkladací záhradný stôl Vita - čiernaRozkladací záhradný stôl Vita - čiernaRozkladací záhradný stôl Vita - čiernaRozkladací záhradný stôl Vita - čiernaRozkladací záhradný stôl Vita - čierna
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x
100%
Ales, Zuberec
29.03.2022
5
rychle dodanie, so stolom sme spokojní
  • žiadne

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín
Možnosť dokúpiť: 

Alternatívne produkty