Nachádzate sa tu

Šatníková skriňa Kaspian SZF2D2S - wenge

90 x 55.5 x 200.5 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: BLACK RED WHITE
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x

Šatníková skriňa Kaspian SZF2D2S - wenge

Šatníková skriňa KASPIAN SZF2D2S je praktickou pomocníčkou vhodnou do každého príbytku. Funkčná a praktická dvojdverová skriňa poskytuje úložný priestor v podobe dvoch zásuviek a vo vnútri skrine sa nachádza závesná tyč. Spevnené boky posilňujú štruktúru nábytku a zdokonaľujú celkový vzhľad. Systém koľajničiek zaručuje jednoduchú manipuláciu so zásuvkami. Všetko oblečenie si môžete bezpečne uschovať v jej útrobách. Moderné bez úchytkové otváranie zaisťuje tvarovaná predná hrana dvierok a čiel zásuviek. Skriňa vyžaduje jednoduchú montáž. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 90x55,5x200,5 cm, váži 74,2 kg. Kolekcia Kaspian je určená pre tých, ktorí vedia oceniť prirodzené línie s nadčasovým dizajnom. Poskytuje Vám slobodu usporiadania a zloženia si vlastného sektora zo širokého výberu rôznych komponentov, ktoré s radosťou obohatia aj Váš interiér. Preto neváhajte a vyberajte do ľubovôle. Dekoruje ju moderné farebné prevedenie wenge. Kolekcia je dostupná aj v iných farebných prevedeniach.
Parametre
Šírka90 cm
Hĺbka55.5 cm
Výška200.5 cm
TYPOVÉ OZNAČENIEKaspian SZF2D2S
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAwenge
FARBAwenge
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLfóliovaná DTD
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUfóliovaná DTD
OSVETLENIEnie
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
Šatníková skriňa Kaspian SZF2D2S - wengeŠatníková skriňa Kaspian SZF2D2S - wengeŠatníková skriňa Kaspian SZF2D2S - wengeŠatníková skriňa Kaspian SZF2D2S - wengeŠatníková skriňa Kaspian SZF2D2S - wengeŠatníková skriňa Kaspian SZF2D2S - wenge
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x
100%
Julius G.
24.12.2019
5
Material vyzera celkom kvalitne uvidime pouzivanm aky bude.
  • krasne drevo
  • dobry material
  • nwm asi nic

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

BLACK RED WHITE

BLACK RED WHITE

Black Red White SA je najznámejšia poľská značka, ktorá patrí k najväčším výrobcom a distribútorom nábytku a interiérových doplnkov v Európe. BRW má 20 dcérskych spoločností. Na Slovenskom trhu pôsobí od roku 1992. Viac ako 40% svojej výroby exportuje.

Skupina BRW má v portfóliu predaj kvalitného nábytku rôzneho sortimentu ako kúpeľňový nábytok, kuchynské zostavy, stoly a jedálenské stoličky, čalúnený nábytok.

Jednou z hlavných činností BRW je využívanie prírodných zdrojov a starostlivosť o životné prostredie. Využívaním moderných technológií zaisťuje kvalitu výrobkov prihliadajúc na životné prostredie. Materiály, komponenty a technologické procesy spĺňajú ekologické požiadavky. Black Red White spĺňa všetky výrobné normy dané Európskou úniou.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty