Nachádzate sa tu

Štvordverová komoda Pafos 200 4D - čierna

200 x 40 x 82 cm
422.00s DPH
351.67 € bez DPH
Varianty:
Štvordverová komoda Pafos 200 4D - čiernaŠtvordverová komoda Pafos 200 4D - biela
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia piatok 12.07.2024
Doprava 7.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: CAMA MEBLE

Štvordverová komoda Pafos 200 4D - čierna

Neváhajte a zariaďte si Váš domov tým najlepším, ktoré si zaslúžite. Štvordverová komoda so zásuvkou PAFOS 200 4D je ideálnym doplnkom pre Váš interiér. Čierne farebné prevedenie dodáva nábytku luxusný a elegantný vzhľad, ktorý sa dokonale hodí do každého interiéru. Ale to, čo robí túto komodu naozaj jedinečnou, sú jej viditeľné zárezy potiahnuté PVC fóliou, ktoré vytvárajú nezabudnuteľný vizuálny efekt. Korpus je vyrobený z matnej laminovanej DTD dosky, fronty z laminovanej MDF dosky, hrúbky 16 mm. Jednoduché otváranie je zabezpečené vďaka prečnievajúcim dvierkam na vrchnej časti komody. Vnútorný priestor je delený policami, s dostatkom miesta pre Vaše dokumenty alebo väčšie predmety, s nosnosťou 2 kg. Doplnkami, fotografiami alebo vázou s kvetmi môžete vyplniť miesto na vrchnej časti, ktorá má nosnosť 35 kg. Celkové rozmery komody sú (ŠxHxV): 200x40x82 cm. S komodou Pafos si môžete byť istý, že sa stanete hrdým majiteľom kvalitného a estetického kusu nábytku. Vyskladajte si modernú spálňu alebo obývačku so sektorovým nábytkom Pafos.
Parametre
Šírka200 cm
Hĺbka40 cm
Výška82 cm
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.1468 m3
ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA64 kg
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA65.5 kg
KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEPafos 200 4D
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAčierna
FARBAčierna
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLlaminovaná DTD / laminovaná MDF / PVC fólia / plas
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUlaminovaná DTD
OSVETLENIEnie
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
ORIENTÁCIAobojstranná
Zobraziť ďalšie parametre
Štvordverová komoda Pafos 200 4D - čiernaŠtvordverová komoda Pafos 200 4D - čiernaŠtvordverová komoda Pafos 200 4D - čiernaŠtvordverová komoda Pafos 200 4D - čierna

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

CAMA MEBLE

CAMA MEBLE

Značka Cama Meble je synonymom kvality a detailného vypracovania. Nábytok tohto výrobcu dokáže vyhovieť každému vkusu, no najmä tým zákazníkom, ktorí hľadajú netradičné riešenie v interiéri. Široká škála výrobkov umožňuje zákazníkovi také vyskladanie nábytku, aby boli zachované všetky jeho požiadavky na vzhľad a funkčnosť nábytku. Bezchybné vypracovanie výrobkov Cama Meble z kvalitných materiálov je garantom jeho spoľahlivosti.

Spoločnosť Cama Meble pôsobí na trhu s nábytkom dlhé roky a zaoberá sa projektovaním, výrobou, predajom a veľkoobchodnou činnosťou, pričom od počiatku svojej činnosti získala silnú pozíciu na stredoeurópskom trhu s nábytkom. Spoločnosť počas rokov svojej existencie získala množstvo spokojných zákazníkov a aj na základe spätnej väzby od nich a ich požiadaviek ďalej projektuje, vyvíja, rozširuje svoju ponuku a zlepšuje kvalitu svojich výrobkov.

Spoločnosť sa pri tvorbe svojích produktov riadi najnovšími svetovými trendami tak, aby v kombinácii s funkčnosťou a komfortom prinášala na trh originálny vzhľad svojho nábytku. Rozmanitosť nábytku Cama Meble umožňuje vytvárať vysokú variabilitu rozloženia nábytku vo veľkých, ale aj malých interiéroch.

Všetok nábytok Cama Meble je originálny a nesie patentovanú ochrannú známku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty