Nachádzate sa tu

Trojdverová komoda Marmo 150 3D - čierna

150 x 45 x 80.5 cm
236.00s DPH
196.67 € bez DPH
Varianty:
Trojdverová komoda Marmo 150 3D - čiernaTrojdverová komoda Marmo 150 3D - biela
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia štvrtok 01.08.2024
Doprava 7.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: CAMA MEBLE

Trojdverová komoda Marmo 150 3D - čierna

Predstavujeme Vám trojdverovú komodu MARMO 150 3D. Tento nádherný kus nábytku zabezpečí, že sa Váš interiér bude javiť ako luxusný a moderný. Jej farebné prevedenie čierna a hladká povrchová úprava s imitáciou mramoru jej dodajú jedinečný vzhľad, ktorý bude zdobiť Váš domov. Komoda nie je len krásna, ale aj praktická. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 150x45x80,5 cm. Použitý materiál na výrobu komody je matná laminovaná DTD doska hrúbky 16 mm. Hrany sú zakončené ABS. ABS hrany chráni materiál pred mechanickým poškodením a vlhkosťou. Úložný priestor vnútri komody je rozdelený troma policami, vďaka ktorým budete mať vždy všetko usporiadané a na svojom mieste. Nosnosť poličiek je 5 kg a vrchnej dosky je 15 kg. Komoda je bezúchytová, otváranie zabezpečuje systém PUSH-CLICK. Tento systém umožňuje otvorenie skriniek jednoduchým zatlačením spredu. Modernosť dodávajú plastové vysoké nožičky, vďaka ktorým bude mať komoda lepšiu vzdušnosť a lepší prístup pri upratovaní. Komoda Marmo zabezpečí, že sa Váš interiér bude prezentovať na najvyššej úrovni.
Parametre
Šírka150 cm
Hĺbka45 cm
Výška80.5 cm
ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA49 kg
KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA1 ks
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA49.5 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.1053 m3
TYPOVÉ OZNAČENIEMarmo 150 3D
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAčierna
FARBAčierna
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLlaminovaná DTD / plast
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUlaminovaná DTD
OSVETLENIEnie
VÝHODY PRODUKTUPUSH-CLICK systém
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
ORIENTÁCIAobojstranná
Zobraziť ďalšie parametre
Trojdverová komoda Marmo 150 3D - čiernaTrojdverová komoda Marmo 150 3D - čiernaTrojdverová komoda Marmo 150 3D - čiernaTrojdverová komoda Marmo 150 3D - čierna

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

CAMA MEBLE

CAMA MEBLE

Značka Cama Meble je synonymom kvality a detailného vypracovania. Nábytok tohto výrobcu dokáže vyhovieť každému vkusu, no najmä tým zákazníkom, ktorí hľadajú netradičné riešenie v interiéri. Široká škála výrobkov umožňuje zákazníkovi také vyskladanie nábytku, aby boli zachované všetky jeho požiadavky na vzhľad a funkčnosť nábytku. Bezchybné vypracovanie výrobkov Cama Meble z kvalitných materiálov je garantom jeho spoľahlivosti.

Spoločnosť Cama Meble pôsobí na trhu s nábytkom dlhé roky a zaoberá sa projektovaním, výrobou, predajom a veľkoobchodnou činnosťou, pričom od počiatku svojej činnosti získala silnú pozíciu na stredoeurópskom trhu s nábytkom. Spoločnosť počas rokov svojej existencie získala množstvo spokojných zákazníkov a aj na základe spätnej väzby od nich a ich požiadaviek ďalej projektuje, vyvíja, rozširuje svoju ponuku a zlepšuje kvalitu svojich výrobkov.

Spoločnosť sa pri tvorbe svojích produktov riadi najnovšími svetovými trendami tak, aby v kombinácii s funkčnosťou a komfortom prinášala na trh originálny vzhľad svojho nábytku. Rozmanitosť nábytku Cama Meble umožňuje vytvárať vysokú variabilitu rozloženia nábytku vo veľkých, ale aj malých interiéroch.

Všetok nábytok Cama Meble je originálny a nesie patentovanú ochrannú známku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty