Nachádzate sa tu

Taštičkový matrac Magno 140 140x200 cm

200 x 140 x 15 cm
249.00s DPH
207.50 € bez DPH
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia štvrtok 09.05.2024
Doprava 7.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:

Taštičkový matrac Magno 140 140x200 cm

Zoznámte sa s kvalitným taštičkovým matracom MAGNO 140. Dobrý matrac je ten, na ktorom sa do ružova vyspíte a vstanete plní energie. Všetky Vaše požiadavky na kvalitný a zdravý spánok Vám tento matrac, ktorý je hitom dnešnej doby, bezproblémov splní. Materiály použité na výrobu matraca sú antialergické, vzdušné, odolné voči vzniku plesní a voči usádzaniu prachu a množeniu roztočov. Jadro matraca je tvorené kvalitnými pružinami, ktoré sú jednotlivo balené v "taštičkách", takže nie sú na sebe závislé a pri stlačení jednej pružiny, táto neťahá aj druhú. Vďaka tomuto princípu je zabezpečená pružnosť, prispôsobivosť a stabilita matracu. Pružiny sú prekryté z hornej aj dolnej strany lisovanou plsťou. Vrchná vrstva pozostáva z latexovej, pamäťovej peny, ktorá sa po stlačení vracia späť do pôvodného stavu a tým umožní ideálnu podporu pre celé telo. Odnímateľný, antialergický poťah je vybavený zipsom, a je možné ho prať v práčke pri teplote 40 °C. Dĺžka matraca je 200 cm a jeho šírka je 140 cm, pričom na výber sú aj iné šírky matraca.
Parametre
Dĺžka200 cm
Šírka140 cm
Výška15 cm
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU20.2 kg
POČET BALÍKOV INTERNÝ1 ks
VÁHA S OBALOM VÝROBCU20.2 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE INTERNÝ0.42 m3
TYPOVÉ OZNAČENIEMagno 140
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAbiela
FARBAbiela
HLAVNÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLpružiny / plsť / latex / látka
VÝHODY PRODUKTUsnímateľný poťah
MATRAC S ROŠTOMnie
ANTIALERGICKÁ FUNKCIAáno
ORTOPEDICKÝ MATRACnie
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEtaštičkové pružiny, latex
Zobraziť ďalšie parametre
Taštičkový matrac Magno 140 140x200 cmTaštičkový matrac Magno 140 140x200 cmTaštičkový matrac Magno 140 140x200 cm

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty