Nachádzate sa tu

Trojdverová vitrína so zásuvkou Tavir PB-1DRW2D1SC - dub sonoma / biela

83.4 x 34.3 x 144.2 cm
96.00s DPH
80.00 € bez DPH
Varianty:
Trojdverová vitrína so zásuvkou Tavir PB-1DRW2D1SC - dub sonomaTrojdverová vitrína so zásuvkou Tavir PB-1DRW2D1SC - dub sonoma / biela
Skladom 3 ksZostávajú už len 3 ks
Predpokladaný termín doručenia streda 28.02.2024
Doprava 7.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Trojdverová vitrína so zásuvkou Tavir PB-1DRW2D1SC - dub sonoma / biela

Elegantná a jednoduchá trojdverová vitrína so zásuvkou TAVIR PB-1DRW2D1SC sa bude nádherne vynímať vo Vašej domácnosti a vytvorí útulnú atmosféru. Vitrína má dvoje dvierka v spodnej časti, za ktorými sa nachádza priestor predelený policou, vo vrchnej časti sa nachádzajú presklené dvieka a otvorená skrinka predelená policou. V strednej časti vitríny sa nachádza praktická zásuvka na odloženie dokumentov alebo iných potrebných vecí. Pre jednoduchšiu manipuláciu sú zásuvka a dvierka doplnené sivými vodorovnými úchytkami. Jej celkové rozmery sú (ŠxHxV): 83,4x34,3x144,2 cm a je dodávaná v demonte. V jednoduchosti je krása, tento výrok na sto percent platí pre kolekciu Tavir. Materiál použitý na výrobu je kvalitná drevotriesková doska, ktorá je nenáročná na údržbu. Jej jednotlivé prvky je možné spolu dokonale kombinovať a zariadiť si tak obývačku, detskú izbu, predsieň a spálňu podľa vlastných potrieb a predstáv.
Parametre
Šírka83.4 cm
Hĺbka34.3 cm
Výška144.2 cm
KUSOV V BALENÍ VÝROBCU1 ks
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU38.5 kg
POČET BALÍKOV VÝROBCU2 ks
VÁHA S OBALOM VÝROBCU38.9 kg
TYPOVÉ OZNAČENIETavir PB-1DRW2D1SC
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAdub sonoma
DOPLNKOVÁ FARBAbiela
FARBAdub sonoma / biela
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLDTD
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUDTD
OSVETLENIEnie
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
ORIENTÁCIAobojstranná
Zobraziť ďalšie parametre
Trojdverová vitrína so zásuvkou Tavir PB-1DRW2D1SC - dub sonoma / bielaTrojdverová vitrína so zásuvkou Tavir PB-1DRW2D1SC - dub sonoma / bielaTrojdverová vitrína so zásuvkou Tavir PB-1DRW2D1SC - dub sonoma / bielaTrojdverová vitrína so zásuvkou Tavir PB-1DRW2D1SC - dub sonoma / biela

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty