Nachádzate sa tu

Univerzálne zrkadlo na stenu Verify M - dub april / wenge

100 x 11.8 x 78 cm
45.00s DPH
37.50 € bez DPH
Naposledy zakúpené pred 2 dňami
Varianty:
Univerzálne zrkadlo na stenu Verify M - dub april / wengeUniverzálne zrkadlo na stenu Verify M - dub sonoma / wenge
Skladom 5 ksSkladom 5 ks
Predpokladaný termín doručenia piatok 19.04.2024
Doprava 4.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Univerzálne zrkadlo na stenu Verify M - dub april / wenge

Zaveste si v spálni univerzálne zrkadlo na stenu VERIFY M, zväčšite opticky priestor a presvetlite si spálňu, či ktorúkoľvek inú miestnosť, aby ste sa v nej cítili komfortne a príjemne. Výhodou je, že zrkadlo je univerzálne, takže ho môžete použiť v horizontálnej alebo vertikálnej verzii. Je doplnené o praktickú poličku, na ktorú si môžete odložiť kozmetiku. Materiál použitý na výrobu je kvalitná drevotriesková doska, v obľúbenom farebnom prevedení dub april / wenge. Rozmery zrkadla (ŠxHxV): 100x11,8x78 cm. Kolekcia Verify je moderná sektorová zostava s jednoduchým dizajnom. Jej prvky je možné spolu dokonale kombinovať a vyskladať z nich spálňu, či umiestniť ich v obývačke predsieni alebo všade tam, kde Vám to bude vyhovovať. Vneste s touto kolekciou do Vášho domova pokoj, harmóniu a uhladenosť vďaka jej farebnému prevedeniu a čistým líniám.
Parametre
Šírka100 cm
Hĺbka11.8 cm
Výška78 cm
VÁHA S OBALOM VÝROBCU14.7 kg
POČET BALÍKOV VÝROBCU1 ks
KUSOV V BALENÍ VÝROBCU1 ks
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU14.5 kg
TYPOVÉ OZNAČENIEVerify M
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAdub
FARBAdub april / wenge
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLDTD
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUDTD
OSVETLENIEnie
Zobraziť ďalšie parametre
Univerzálne zrkadlo na stenu Verify M - dub april / wengeUniverzálne zrkadlo na stenu Verify M - dub april / wengeUniverzálne zrkadlo na stenu Verify M - dub april / wengeUniverzálne zrkadlo na stenu Verify M - dub april / wenge

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty