Vešiak W21 - jelša
38 x 38 x 176 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: HALMAR
NÁKUPNÝ PORADCA:
Vešiak W21 - jelša
Vešiak W21 je drevený vešiak vo farbe jelša, ktorý poskytuje množstvo možností zavesenia odevu. V spodnej časti je vybavený praktickým držiakom na dáždniky. Vešiak je doplnený kovovými časťami, ktoré majú na koncoch umiestnené drevené záslepky. Rozmery vešiaka sú (ŠxHxV): 38x38x176 cm. Jeho stabilitu zabezpečuje okrúhly mramorový podstavec. Vešiak W21 sa vyrába vo viacerých farebných prevedeniach.
Parametre
| Šírka | 38 cm |
| Hĺbka | 38 cm |
| Výška | 176 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 10 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.016 m3 |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | W21 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| HLAVNÁ FARBA | jelša |
| FARBA | jelša |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| HLAVNÝ MATERIÁL | masív |
| MATERIÁL | masívne drevo / mramor / kov |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieHALMAR
Spoločnosť Halmar je dovozca a distribútor nábytku od výrobcov z celého sveta, ale taktiež ponúka výrobky domácich stredoeurópskych výrobcov. Má viac ako 1000 veľkoobchodných odberateľov v predovšetkým Poľsku a viac ako 100 zahraničných zákazníkov.
Halmar pôsobí na trhu od roku 1989, má potrebné znalosti, skúsenosti a logistické priestory o rozlohe viac ako 14 000 metrov štvorcových.
Hlavnými prednosťami spoločnosti Halmar ako distribútora nábytku sú:
- atraktívne ceny
- široký sortiment
- veľká distribučná sieť po celej strednej Európe
- efektívny predajný servis
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín













