Záhradný foliovník Greenhouse 300x200x200 cm - zelená

77.00
Bez DPH: 64.17
➤ Skladom
Značka:
NABBI
Doručenie:
Do štvrtka 09.04.2020i

Predpokladaný termín doručenia, v skutočnosti sa môže líšiť.

Cena dopravy:
5.00 € - pri nákupe nad 500 € doprava zadarmo
Záruka:
24 mesiacov
Rozmery (D x Š x V):
300 x 200 x 200 cm
Množstvo:

Záhradný foliovník GREENHOUSE s rozmermi 300x200x200 cm Vám splní všetky Vaše želania o kvalitnej domácej zelenine a ovocí. Konštrukcia foliovníka pozostáva z rúrok z pozinkovanej ocele o rozmeroch 19 mm x 0,65 mm a zabezpečuje dostatočnú stabilitu foliovníka aj v nepriaznivom počasí. Trvácnosť foliovníka je zabezpečená použitím kvalitnej pretkávanej fólie 140g PE zelenej farby. Zelená fólia plní jednak estetickú funkciu, zelený foliovník lepšie zapadne do záhradného prostredia ako biely a zároveň tmavšia zelená farba pritiahne na plochu foliovníka viac slnečného žiarenia čo má za následok vyššiu teplotu v skleníku. Foliovník má 6 otváracích okienok so sieťkami proti hmyzu, ktoré sa dajú zrolovaním jednoducho otvoriť. Veľké rolovacie vstupné dvere sú veľmi praktické a umožnia Vám pohodlný vstup a výstup zo skleníka aj s prípadným náradím, alebo vozíkom. Mimo sezóny Vám odporúčame fóliu z konštrukcie sňať a predísť jej možnému znehodnoteniu počas zimných mesiacov, alebo prudkých vetrov v mimosezónnom období.

Dĺžka300 cm
Šírka200 cm
Výška200 cm
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.0479 m3
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA12 kg
TYPOVÉ OZNAČENIEGreenhouse
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAmimo sezóny uschovať
FARBA (SLOVNE)zelená
MATERIÁL (SLOVNE)pretkávaná fólia
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEpretkávaná fólia 140g PE, rúrky 19 mm x 0,65 mm

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie
NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty

Prečo nakúpiť u nás?

TOP ceny v SR
Stovky spokojných zákazníkov
Rýchly dovoz tovaru
30 dní na vrátenie tovaru

Alternatívne produkty

Splátková kalkulačka