Záhradný nábytok z umelého ratanu Livorno - sivá / béžová
Záhradný nábytok z umelého ratanu Livorno - sivá / béžová
Záhradný nábytok LIVORNO, je dôkazom toho že módne trendy a nevyhýbajú ani záhradnému nábytku. Môžeme mu dať mnoho prívlastkov. Je krásny, moderný, praktický a kompaktný. Preto Livorno. Kreslá, dvojsedačka aj stolík stoja na pevnej kovovej konštrukcii s kvalitnou sivou povrchovou úpravou, pričom sedacia časť kresiel a dvojsedačky, ako aj vrchná časť stolíka sú opletené ratanom béžovej farby, ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči nepriaznivým poveternostným podmienkam a UV žiareniu. Vrch stolíka je pokrytý odolným kaleným sklom. Umelý ratan v spojení s nevšedným dizajnom stoličiek, dvojsedačky i stola vytvára neuveriteľne modernú a nezameniteľnú kombináciu. Podušky a vankúše v štýlovom sivom prevedení už len dotvárajú krásu a jedinečnosť tohto setu.
Krásny záhradný set sa skladá z 3 prvkov:
- 2 x stolička s rozmermi (ŠxHxV): 66x69x85 cm
- 1 x dvojsedačka s rozmermi (ŠxHxV): 120x69x85 cm
- 1 x stolík s tvrdeným priehľadným sklom a rozmermi (ŠxHxV): 95x55x42 cm
Nevšedný záhradný nábytok je vhodný do každej záhrady, terasy či na balkón. Vychutnávajte si chvíle oddychu pri káve či dobrom víne s týmto jedinečným záhradným nábytkom Livorno.
| Šírka | 95 cm |
| Hĺbka | 55 cm |
| Výška | 42 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 36 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.628 m3 |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Livorno |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | mimo sezóny uschovať |
| HLAVNÁ FARBA | béžová |
| FARBA | sivá / béžová |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| HLAVNÝ MATERIÁL | umelý ratan |
| MATERIÁL | umelý ratan |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH UMELÉHO RATANU | pletený |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 4 |
- rýchle doručenie
- krásny dizajn
- výhodná cena
- asbolútne žiadne
NABBI
Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.
Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.
V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.
Zobraziť produkty

























