Nachádzate sa tu

Zrkadlo Porto LUS/50 - smrekovec sibiu svetlý

51 x 2 x 116 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: BLACK RED WHITE
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
51x
40x
30x
20x
10x

Zrkadlo Porto LUS/50 - smrekovec sibiu svetlý

Oživte svoju predsieň o toto unikátne zrkadlo PORTO LUS/50. Predsieň je reprezentatívnym miestom Vašej domácnosti, preto by ste jej vzhľad nemali podceňovať. Zrkadlo sa stane Vaším osobným módnym poradcom, na ktorého sa budete môcť vždy spoľahnúť. Je vo farebnom prevedení smrekovec Sibiu svetlý, ktorý vytvára romantickú a prívetivú atmosféru. Zrkadlo sa dá zavesiť len zvislo. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 51x2x116 cm, váži 9,65 kg. Kolekcia Porto odráža škandinávsky štýl v podobe jednoduchých tvarov a jedinečného farebného prevedenia. Dodajte svojmu interiéru útulnú a romantickú atmosféru severu a očarte nejednu návštevu.
Parametre
Šírka51 cm
Hĺbka2 cm
Výška116 cm
TYPOVÉ OZNAČENIEPorto LUS/50
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
FARBA (SLOVNE)smrekovec sibiu svetlý
MATERIÁL (SLOVNE)MDF
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUMDF
OSVETLENIEnie
Zrkadlo Porto LUS/50 - smrekovec sibiu svetlýZrkadlo Porto LUS/50 - smrekovec sibiu svetlýZrkadlo Porto LUS/50 - smrekovec sibiu svetlý
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
51x
40x
30x
20x
10x
100%
Anna Suchá
24.05.2020
5
OK
  • dobrá cena
  • pekné a veľké

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

BLACK RED WHITE

BLACK RED WHITE

Black Red White SA je najznámejšia poľská značka, ktorá patrí k najväčším výrobcom a distribútorom nábytku a interiérových doplnkov v Európe. BRW má 20 dcérskych spoločností. Na Slovenskom trhu pôsobí od roku 1992. Viac ako 40% svojej výroby exportuje.

Skupina BRW má v portfóliu predaj kvalitného nábytku rôzneho sortimentu ako kúpeľňový nábytok, kuchynské zostavy, stoly a jedálenské stoličky, čalúnený nábytok.

Jednou z hlavných činností BRW je využívanie prírodných zdrojov a starostlivosť o životné prostredie. Využívaním moderných technológií zaisťuje kvalitu výrobkov prihliadajúc na životné prostredie. Materiály, komponenty a technologické procesy spĺňajú ekologické požiadavky. Black Red White spĺňa všetky výrobné normy dané Európskou úniou.

Zobraziť produkty
cetelem

Kúpte si nábytok na splátky
jednoducho cez Cetelem

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Cetelem. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Postup nákupu na splátky on-line
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín