Nachádzate sa tu

Čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Beneto 160 - tmavozelená

163 x 208 x 116 cm
909.00s DPH
757.50 € bez DPH
Varianty:
Čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Beneto 160 - bielaČalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Beneto 160 - tmavohnedáČalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Beneto 160 - čierna (Sawana 14)Čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Beneto 160 - čierna (Soft 11)Čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Beneto 160 - čierna (Kronos 07)Čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Beneto 160 - modráČalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Beneto 160 - hnedáČalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Beneto 160 - tmavozelenáČalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Beneto 160 - svetlosivá (Sawana 21)Čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Beneto 160 - ružová (Kronos 29)Čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Beneto 160 - tmavosivá (Omega 13)Čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Beneto 160 - tmavosivá (Paros 06)Čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Beneto 160 - ružová (Omega 91)Čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Beneto 160 - žltáČalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Beneto 160 - ružová (Soro 61)Čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Beneto 160 - béžováČalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Beneto 160 - svetlosivá (Omega 02)
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia pondelok 13.05.2024
Doprava 7.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:

Čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Beneto 160 - tmavozelená

Luxusná manželská posteľ BENETO 160 Vám zaručí kvalitný a zdravý spánok, vďaka svojmu dokonalému prevedeniu. Táto posteľ typu boxspring je navrhnutá tak, aby okrem pohodlia, ktoré poskytuje, ulahodila oku a premenila Vašu spálňu na honosný priestor. Najzaujímavejším prvkom postele je nádherné, ozdobné prešívanie čelnej dosky s unikátnymi gombíkmi, v podobe kryštálikov. Priestranná plocha na spanie je vybavená odolným, vysokým, bonelovým matracom, s výškou 20 cm, na ktorom sa nachádza vysoko kvalitný penový topper matrac, ktorý zaručí nezameniteľný komfort a pohodlie. Vnútro postele skrýva dva praktické, objemné úložné priestory, ku ktorým sa ľahko dostanete otvorením pravej a ľavej strany postele, pomocou pružinového stroja. Posteľ je čalúnená kvalitnou a odolnou látkou vo farbe tmavozelená (Kronos 19), no na výber sú aj iné zaujímvé farby. Nízke nožičky postele zabezpečia správne odvetrávanie postele. Rozmery tohto unikátneho kúsku sú (ŠxHxV): 163x208x116 cm, pričom výška plochy na spanie je 60 cm, čo zvyšuje komfort pri vstávaní. Plocha na spanie má rozmer (ŠxH): 160x200 cm. Manželská postel BALVIN Vám zaručí nie len pohodlie, ale aj elegantný dizajn a stane sa dominantou Vašej spálne.
Parametre
Šírka163 cm
Hĺbka208 cm
Výška116 cm
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU177 kg
VÁHA S OBALOM VÝROBCU179 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU2.463 m3
POČET BALÍKOV VÝROBCU4 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEBeneto 160
ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM)160
HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM)200
CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM)160 x 200
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAzelená
FARBAtmavozelená
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUKronos 19
HLAVNÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLlátka
OSVETLENIEnie
VÝHODY PRODUKTUtopper v cene, úložný priestor
FUNKCIA POLOHOVANIAnie
ÚLOŽNÝ PRIESTORáno
PRE POČET OSÔB2
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEbonellové pružiny, pena T25 a T21
Zobraziť ďalšie parametre
Čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Beneto 160 - tmavozelenáČalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Beneto 160 - tmavozelenáČalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Beneto 160 - tmavozelenáČalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Beneto 160 - tmavozelenáČalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Beneto 160 - tmavozelenáČalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Beneto 160 - tmavozelenáČalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Beneto 160 - tmavozelenáČalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Beneto 160 - tmavozelenáČalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Beneto 160 - tmavozelenáČalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Beneto 160 - tmavozelenáČalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Beneto 160 - tmavozelenáČalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Beneto 160 - tmavozelenáČalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Beneto 160 - tmavozelenáČalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Beneto 160 - tmavozelenáČalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Beneto 160 - tmavozelenáČalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Beneto 160 - tmavozelenáČalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Beneto 160 - tmavozelená

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty