Detská záhradná hojdačka Ladybird - červená

➤ Nedostupné
Značka:
NABBI
Rozmery (Š x H x V):
115 x 75 x 110 cm
NÁKUPNÝ PORADCA:

Detská záhradná hojdačka LADYBIRD rozveselí očičká každého dieťata. Doprajte Vašim ďeťom svoje miestečko oddychu a pokoja v teplých letných dňoch na záhrade, prípadne im doplňte detský kútik touto originálnou hojdačkou. Detská hojdačka v červenom prevedení s motívom "lienka" má celkový rozmer (š x h x v) je 115 x 75 x 110 cm a je vyrobená z kvalitnej kovovej konštrukcie z pevných rúrok s priemermi 32, 22, 19 a 13 mm. Sedacia časť aj strieška sú vyrobené z vodeodolného polyesteru (210D), nie je však vhodné ju vystavovať silnému a intenzívnemu dažďu. Sedacia časť hojdačky je vybavená dvomi bezpečnostnými popruhmi, ktoré zabraňujú pádu dieťaťa z hojdačku a držia ho tak v bezpečí. Nosnosť hojdačky je 80 kg.

Šírka115 cm
Hĺbka75 cm
Výška110 cm
VÁHA S OBALOM INTERNÁ9.4 kg
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA10.3 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.055 m3
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIELadybird
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG)80
FARBA (SLOVNE)červená
PREVEDENIE POŤAHUčervená
POŤAH (SLOVNE)vzor lienka
MATERIÁL (SLOVNE)kov / látka
POŤAHOVÝ MATERIÁLlátka
DRUH LÁTKYpolyester
VÝHODY PRODUKTUstrieška, 2 bezpečnostné popruhy
FUNKCIA POLOHOVANIAnie
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVYnie
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚKnie
DOPLNKOVÉ VANKÚŠEnie
OPIERKY RÚKnie
KOLIESKAnie
Zobraziť ďalšie parametre

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie
NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty

Prečo nakúpiť u nás?

TOP ceny v SR
Stovky spokojných zákazníkov
Rýchly dovoz tovaru
30 dní na vrátenie tovaru

Alternatívne produkty

Splátková kalkulačka