Dizajnové otočné kreslo s podnožou Adelmo - hnedá (Velvet)
Dizajnové otočné kreslo s podnožou Adelmo - hnedá (Velvet)
Kreslo s podnožkou ADELMO ponúka spojenie komfortu a moderného štýlu, ktorý príjemne doplní každú obývačku. Je vybavené otočným mechanizmom pre jednoduché otáčanie a lepší prehľad v priestore. Poťah tvorí jemná zamatová látka Velvet v hnedej farbe, ktorá pôsobí elegantne a príjemne na dotyk, zatiaľ ?o čierne kovové nohy zabezpečujú stabilitu. Súčasťou je aj podnožka, ktorá zvyšuje pohodlie pri oddychu a dopraje nohám potrebnú oporu. Tento model je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kombináciu pohodlia, štýlu a relaxu. Kreslo je vyrobené z látky Velvet a kovu, pričom odolnosť látky dosahuje 80 000 oderov podľa testu Martindale. Farebné prevedenie je hnedá v kombinácii s čiernou. Rozmery kresla sú (ŠxHxV): 80x87x85 cm, výška sedu je 48 cm, hĺbka 54 cm a šírka sedu 45 cm. Chrbtová opierka má výšku 45 cm a šírku 80 cm. Podnožka má rozmery (ŠxHxV): 49x54x42 cm. Kreslo sa dodáva spolu s vankúšmi s hrúbkou 10 cm, ktorých výplň tvorí pena. Disponuje otočnou funkciou, je navrhnuté s dôrazom na dizajn, relax a pohodlie. Maximálna nosnosť je 100 kg a dodáva sa v demontovanom stave.
| Šírka | 75 cm |
| Hĺbka | 80 cm |
| Výška | 71 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 24 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.4247 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Adelmo |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | pravidelne ošetrovať |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| HLAVNÁ FARBA | hnedá |
| FARBA | hnedá / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| HLAVNÝ MATERIÁL | látka |
| MATERIÁL | látka Velvet / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 80 000 |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | dodávané s vankúšmi |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieKONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty


































