Konferenčný stolík s úložným priestorom Pula - dub sonoma / biela
Konferenčný stolík s úložným priestorom Pula - dub sonoma / biela
Konferenčný stolík PULA prinesie do interiéru moderný vzhľad s jemným nádychom originality. Kombinácia dekoru dub sonoma a bielej farby pôsobí nadčasovo a ľahko sa zladí s rôznymi štýlmi zariadenia. Stolík je vyrobený z laminovanej DTD, pričom vrchná doska má hrúbku 2,2 cm a korpus 1,6 cm, čo zabezpečuje stabilitu a odolnosť pri každodennom používaní. Praktickou výhodou je výškovo nastaviteľná vrchná doska, ktorú možno jednoducho manuálne zdvihnúť pomocou mechanizmu. Pod ňou sa nachádza úložný priestor vhodný na odkladanie drobností, ktoré chcete mať vždy poruke. Na bočnej strane je umiestnená otvorená polica poskytujúca ďalší praktický priestor. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 98,4x50,2x42,6 cm, pričom po zdvihnutí vrchnej dosky dosahuje výšku 54,1 cm. Stolík je dodávaný v demonte.
| Šírka | 98.4 cm |
| Hĺbka | 50.2 cm |
| Výška | 42.6/54.1 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 18 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0442 m3 |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Pula |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 42,6 - 54,1 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| HLAVNÁ FARBA | biela |
| DOPLNKOVÁ FARBA | dub sonoma |
| FARBA | dub sonoma / biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| HLAVNÝ MATERIÁL | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | výškovo nastaviteľná doska, úložný priestor |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | s ručným zdvíhacím mechanizmom |
- ulozny priestor ukryty vnutri
- vyklopna doska
KONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty

















