Nachádzate sa tu

Kovová šatňová skriňa na nožičkách SUPE 300-02/480 NOZKI - svetlosivá

60 x 48 x 200 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Kovová šatňová skriňa na nožičkách SUPE 300-02/480 NOZKI - svetlosivá

Kovová šatňová skrinka SUPE 300-02/480 na nožičkách so zváranou konštrukciou a dvomi komorami je veľmi obľúbeným vybavením šatní na pracovisku, v školách alebo v športových zariadeniach. Nožičky majú 20 cm, čím je umožnený jednoduchý prístup pod skriňu a tak sa ľahšie udržuje čistota pod ňou a v okolí skrinky. Uzamykacie skrinky umožňujú užívateľom ukladať pracovné odevy, ako aj vonkajšie a osobné odevy do samostatných komôr. Zároveň sa radí do typu zdravotných a bezpečnostných skriniek. Konštrukcia skrinky je zvárana z vysoko kvalitného oceľového plechu s hrúbkou 0,6 mm a náterová hmota disponuje s vynikajúcimi mechanickými a antikoróznymi parametrami, s hladkým a veľmi ľahko čistiteľným povrchom. Dvojkomorová skrinka má štandardné vybavenie a to vystužené dvere, vetracie otvory zabezpečujúce správnu cirkuláciu vzduchu, pevnú policu, tyč s dvomi háčikmi na šaty, držiak vizitky na dverách skrinky, regulátory vyrovnávania a cylindrický zámok systému Master vrátane dvoch štandardných kľúčov. Rozmery skrinky sú (ŠxHxV): 60x48x200 cm. Táto verzia skrine v svetlosivej farbe RAL 7035 je štandardne prispôsobená na podlahu aj na montáž lavice, aby v každom prípade vyhovovala svojim užívateľom a zvyšovala tak pohodlie pri jej využívaní.
Parametre
Šírka60 cm
Hĺbka48 cm
Výška200 cm
TYPOVÉ OZNAČENIESUPE 300-02/480 NOZKI
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
FARBA (SLOVNE)svetlosivá
PREVEDENIE S LESKOMnie
MATERIÁL (SLOVNE)kov
DRUH KOVUoceľ
ORIENTÁCIAľavá aj pravá
Kovová šatňová skriňa na nožičkách SUPE 300-02/480 NOZKI - svetlosivá

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
cetelem

Kúpte si nábytok na splátky
jednoducho cez Cetelem

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Cetelem. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Postup nákupu na splátky on-line
Cetelem kalkulačka pre výpočet splátok
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín