Nachádzate sa tu

Kovová šatňová skriňa so šikmou strechou SUPE 400-03 DASZEK - svetlosivá

120 x 48 x 200 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Kovová šatňová skriňa so šikmou strechou SUPE 400-03 DASZEK - svetlosivá

Praktická kovová šatňová skriňa SUPE400-03 je veľmi vyhľadávaným a ideálnym vybevním pre spoločenské miestnosti na pracoviskách alebo športových halách. Skrinky pre zamestnancov alebo športovcov ponúkajú užívateľom kvalitu a vysokú odolnosť voči mechanickému poškodeniu a funkčnosť, vďaka ich praktickému prevedeniu. Konštrukcia skrine je zváraná z kvalitného a pevného oceľového plechu. Náterová hmota s práškovou vrstvou poskytuje výborné mechanické a antikorózne vlastnosti. Skriňa disponuje s hladkým a tým pádom aj veľmi ľahko udržiavateľným a čistiteľným povrchom. Sklonená strecha skrine uľahčuje utieranie prachu, pričom výška strechy je 20 cm a uhol sklonu strechy je 23°. Vďaka sklonu strechy tak bude poriadok nie len na skrini, ale aj v priestore okolo nej. Dve komory s pevnými vystuženými dverami, s tromi krídlami otvárajúcimi sa na pravú aj ľavú stranu zaručia prehľadnosť a lepšiu dostupnosť k Vašim veciam. Vertikálna priečka delí komoru na dve časti a tak budete mať dokonalý prehľad o Vašich veciach. Správnu cirkuláciu vzduchu zabezpečia vetracie otvory na dvierkach skrine. Pevná polica sa nachádza vo vrchnej časti skrine. Vešiaková tyč s dvoma háčikmi Vám zabezpečí dostatok odkladacieho a úložného priestoru. Bonusom skrinky je praktický držiak na vizitky na dverách. Skriňa je zabezpečená trojbodovým cylindrickým zámkom systému Master, ktorý je dodávaný vrátane dvoch štandardných kľúčov. Všetky zámky danej série Master je možné otvoriť špeciálnym kľúčom Master, ktorý je potrebné doobjednať samostatne. Regulátory vyrovnávania zaručia, že sa skriňa dokonale prispôsobí povrchu, na ktorom bude stabilne postavená. Farebné prevedenie korpusu aj dvierok je svetlosivá RAL 7035. Celkové rozmery skrine sú (ŠxHxV): 120x48x200 cm.
Parametre
Šírka120 cm
Hĺbka48 cm
Výška200 cm
TYPOVÉ OZNAČENIESUPE 400-03 DASZEK
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
FARBA (SLOVNE)svetlosivá
PREVEDENIE S LESKOMnie
MATERIÁL (SLOVNE)kov
DRUH KOVUoceľ
ORIENTÁCIAľavá aj pravá
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEso šikmou strechou
Kovová šatňová skriňa so šikmou strechou SUPE 400-03 DASZEK - svetlosivá

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
cetelem

Kúpte si nábytok na splátky
jednoducho cez Cetelem

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Cetelem. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Postup nákupu na splátky on-line
Cetelem kalkulačka pre výpočet splátok
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín