Nachádzate sa tu

Kovová šatňová skriňa na nožičkách SUPE300-01/480 NOZKI - svetlosivá

30 x 48 x 200 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Kovová šatňová skriňa na nožičkách SUPE300-01/480 NOZKI - svetlosivá

Kovová šatňová skriňa SUPE300-01/480 NÓŻKI je ako stvorená a prispôsobené pre priestory, kde sa kladie vysoký dôraz na udržiavanie čistoty. Skriňa je postavená na štyroch nožičkách s výškou 20 cm, ktoré poskytnú dostatok miesta pre jednoduché utretie podlahy pod ňou. Konštrukcia skrine je zváraná z kvalitného oceľového plechu a tak je zaručená pevnosť a odolnosť skrine. Náterová hmota s práškovou vrstvou zabezpečujú vynikajúce mechanické a antikorózne parametre. Výhodou skrine je hladký, takže ľahko čistiteľný povrch, ktorý stačí jednoducho pretrieť navlhčenou handričkou. Štandardným vybavením skrine sú pevné, vystúžené dvere, ktoré sa otvárajú vpravo, vetracie otvory na dverách, ktoré zabezpečujú správne vetranie v skrini, jedna pevná polica umiestnená vo vrchnej časti skrine a vešiaková tyč doplnená dvoma háčikmi, pre jednoduché zavesenie Vášho oblečenia. Bonusom skrine je praktický držiak na vizitky na dverách. Skriňa je zabezpečená cylindrickým zámkom systému Master, ktorý je dodávaný vrátane dvoch štandardných kľúčov. V prípade záujmu je možné samostatne doobjednať špeciálny kľúč Master, ktorým dokážete odomknúť všetky zámky danej série Master. Regulátory vyrovnávania skrinky zabezpečia stabilitu a rovnosť na akomkoľvek povrchu, kde bude skriňa postavená. Farebné prevedenie skrine je svetlosivá RAL 7035 a jej celkové rozmery sú (ŠxHxV): 30x48x200 cm.
Parametre
Šírka30 cm
Hĺbka48 cm
Výška200 cm
TYPOVÉ OZNAČENIESUPE300-01/480 NOZKI
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
FARBA (SLOVNE)svetlosivá
PREVEDENIE S LESKOMnie
MATERIÁL (SLOVNE)kov
DRUH KOVUoceľ
ORIENTÁCIApravá
Kovová šatňová skriňa na nožičkách SUPE300-01/480 NOZKI - svetlosivá

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
cetelem

Kúpte si nábytok na splátky
jednoducho cez Cetelem

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Cetelem. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Postup nákupu na splátky on-line
Cetelem kalkulačka pre výpočet splátok
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín