Nachádzate sa tu

Kovová šatňová skriňa so štyrmi komorami SUPE 300-04 - svetlosivá

120 x 48 x 180 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Kovová šatňová skriňa so štyrmi komorami SUPE 300-04 - svetlosivá

Praktická štvorkomorová šatňová skriňa SUPE 300-04 je jednou z navyhľadávanejších a najviac používaných skríň na pracoviskách, výrobných halách, ale aj na školách či športoviskách. Kvalitu a pevnosť skrine zaručuje zváraná konštrukcia skrine z vysoko kvalitného oceľového plechu. Náterová hmota spolu s práškovým nástrekom zaručia výborné mechanické a antikorózne vlastnosti nábytku. Hladký, ľahko čistiteľný povrch skrine Vám ušetrí množstvo času. Vystužené dvere majú možnosť upevnenia otvárania na pravú alebo ľavú stranu. Správnu a dostatočnú cirkuláciu vzduchu zabezpečujú vetracie otvory umiestnené na dverách skrine. Dostatok miesta a odkladacieho priestoru pre Vaše veci zabezpečí pevná polica vo vrchnej časti skrine a vešiaková tyč, ktorá je doplnená o dva háčiky. Zabezpečenie skrine poskytuje jednobodový cylindrický zámok systému Master, ktorý sa dodáva vrátane dvoch štandardných kľúčov. Regulátory skrine zabezpečia stabilitu a rovnosť skrine na nerovnom povrchu. Farebné prevedenie svetlosivá je použitá na korpus aj dvierka skrine. Celkové rozmery sú (ŠxHxV): 120x48x180 cm. Hrúbka oceľového plechu je 0,6 mm.
Parametre
Šírka120 cm
Hĺbka48 cm
Výška180 cm
TYPOVÉ OZNAČENIESUPE 300-04
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
FARBA (SLOVNE)svetlosivá
PREVEDENIE S LESKOMnie
MATERIÁL (SLOVNE)kov
DRUH KOVUoceľ
ORIENTÁCIAľavá aj pravá
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEsklon strechy
Kovová šatňová skriňa so štyrmi komorami SUPE 300-04 - svetlosivá

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
cetelem

Kúpte si nábytok na splátky
jednoducho cez Cetelem

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Cetelem. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Postup nákupu na splátky on-line
Cetelem kalkulačka pre výpočet splátok
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín