Nachádzate sa tu

Nočný stolík Nosen N2 - dub tahoe / biela

40 x 33.1 x 41.2 cm
40.00s DPH
33.33 € bez DPH
Varianty:
Nočný stolík Nosen N2 - bielaNočný stolík Nosen N2 - dub sonomaNočný stolík Nosen N2 - dub sonoma / bielaNočný stolík Nosen N2 - dub tahoe / bielaNočný stolík Nosen N2 - dub tahoe
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia pondelok 27.05.2024
Doprava 4.90 €
Množstvo:
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Nočný stolík Nosen N2 - dub tahoe / biela

Nočný stolík NOSEN N2 Vám pomôže zútulniť Vašu spálňu a pretvoriť ju na harmonické miesto plné pokoja. Jeho jednoduchý dizajn pôsobí veľmi moderne a krásne farebné prevedenie dub tahoe v kombinácii s bielou dotvára jeho celkový dizajn. Vyrobený je z kvalitných materiálov a nízke nožičky, na ktorých stojí zabezpečia jeho správne odvetrávanie a cirkuláciu vzduchu. Nočný stolík sa skladá z praktickej zásuvky s úchytkou, kde si odložíte knihu, okuliare, mobil či všetko, čo chcete mať vždy po ruke pri posteli a tiež otvorený úložný priestor v jeho spodnej časti. Rozmery nočného stolíka sú (ŠxHxV): 40x33,1x41,2 cm a je dodávaný v demonte.
Parametre
Šírka40 cm
Hĺbka33.1 cm
Výška41.2 cm
POČET BALÍKOV VÝROBCU1 ks
VÁHA S OBALOM VÝROBCU8 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU0.015 m3
KUSOV V BALENÍ VÝROBCU1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIENosen N2
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAdub
FARBAdub tahoe / biela
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLDTD
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUDTD
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
Zobraziť ďalšie parametre
Nočný stolík Nosen N2 - dub tahoe / bielaNočný stolík Nosen N2 - dub tahoe / bielaNočný stolík Nosen N2 - dub tahoe / bielaNočný stolík Nosen N2 - dub tahoe / bielaNočný stolík Nosen N2 - dub tahoe / biela

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty