Šatníková skriňa Modern 2 2D - dub San Remo
92 x 64 x 202 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: ML MEBLE
NÁKUPNÝ PORADCA:
Šatníková skriňa Modern 2 2D - dub San Remo
Skriňa MODERN 02 je dvojdverová šatníková skriňa vhodná do každej domácnosti. Na ľavej strane sa nachádzajú 2 vešiakové tyče, na pravej strane 4 poličky. Skriňu možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Modern. Sektorový nábytok Modern sa vyrába v krásnej prírodnej štruktúre vo farbe dreva dub San Remo alebo dub San Remo / grafit. Nábytok je vyrobený z kvalitných lamino dosiek, ktoré sú odolné voči poškriabaniu, vlhkosti a vysokým teplotám. Všetky hrany sú ohraničené ABS úpravou.
Parametre
| Šírka | 92 cm |
| Hĺbka | 64 cm |
| Výška | 202 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 84.5 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 4 ks |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Modern 2 2D |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| HLAVNÁ FARBA | dub |
| FARBA | dub San Remo |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| HLAVNÝ MATERIÁL | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | ABS hrany |
Dokumenty na stiahnutie:
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieDokumenty na stiahnutie:
Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar
ML MEBLE
Výrobca nábytku ML Meble sa zameriava predovšetkým na výrobu sektorového nábytku do obývačky, predsieňového nábytku, vešiakov a skriniek. Svoj nábytok štandardne vyrába vo viacerých farebných prevedeniach, preto si pri kúpe nábytku od výrobcu ML Meble je z čoho vybrať.
Škála sortimentu je pomerne široká, od klasického jednoduchého nábytku, až po moderný elegantný dizajn. Dlhovekosť a kvalita spracovania je veľmi vysoká a to aj vďaka silnej konštrukcii nábytku a spojom. Nábytok od ML Meble je ideálne riešenie pe zákazníka hľadajúceho najlepší pomer ceny a kvality.
Zobraziť produktyKvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín
Alternatívne produkty
Šatníková skriňa Rioma Typ 5 2D - san remo / biela
75 x 38 x 217.8 cm
255.23 €
Skladom 1 ksZostáva už len 1 ks
Šatníková skriňa Montana S2D 2D - dub lefkas tmavý
90 x 53 x 197 cm
349.00 €
Skladom >5 ksSkladom >5 ks
Rustikálna šatníková skriňa Tedy T7 2D - dub lefkas
90 x 57 x 190 cm
259.00 €
Skladom 4 ksZostávajú už len 4 ks
Dvojdverová šatníková skriňa Leonardo LYOS01 - dub riviera / biely vysoký lesk
103.1 x 56 x 198.5 cm
469.00 €
Skladom 1 ksZostáva už len 1 ks
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Bafra 4D - dub artisan / čierna borovica nórska
200 x 65 x 203 cm
515.00 €
Skladom >5 ksSkladom >5 ks
Trojdverová šatníková skriňa Leon MZ3 - dub grand
100 x 54 x 200 cm
749.00 €
Skladom 2 ksZostávajú už len 2 ks
Trojdverová šatníková skriňa Bova W-3D - pieskový dub / woodcon
151 x 60 x 219 cm
399.00 €
Skladom 2 ksZostávajú už len 2 ks
Výpredaj
Dvojdverová šatníková skriňa Giovanni W-2D - dub atisan / biela
90.1 x 58 x 204.7 cm
159.00 €
Skladom 1 ksZostáva už len 1 ks
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Daicos W-3D2DRWS - dub artisan / sivá
141 x 55.3 x 216.2 cm
271.00 €
piatok 05.06.2026
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Daicos W-3D2DRWS - dub artisan / champagne
141 x 55.3 x 216.2 cm
229.00 €
Skladom 3 ksZostávajú už len 3 ks
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Daicos W-4D2DRWS - dub artisan / champagne
185.9 x 55.3 x 216.2 cm
404.00 €
Skladom 2 ksZostávajú už len 2 ks
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Verify W-3D - dub april / wenge
156 x 56.3 x 203.4 cm
252.00 €
piatok 05.06.2026


















































































