Nachádzate sa tu

Obývacia izba Kaspian - wenge

Záruka 24 mesiacov
Značka: BLACK RED WHITE
NÁKUPNÝ PORADCA:
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
51x
40x
30x
20x
10x

Obývacia izba Kaspian - wenge

Jednoduchá a moderná obývacia izba Kaspián sa so svojím ľahkým štýlom hodí do každého domova. Systém koľajničiek poskytuje jednoduchú manipuláciu so zásuvkami. Moderné bez úchytkové otváranie zaisťujú tvarované predné hrany čiel zásuviek. Vyžaduje jednoduchú montáž. Zostava sa skladá z (ŠxHxV): TV stolík (143,5x55,5x33,5 cm), komoda (105x40,5x112,5 cm), polica (105x25x4 cm), polica (143,5x30,5x40 cm), komoda (105x40,5x92 cm). Kolekcia Kaspian je určená pre tých, ktorí vedia oceniť prirodzené línie s nadčasovým dizajnom. Poskytuje Vám slobodu usporiadania a zloženia si vlastného sektora zo širokého výberu rôznych komponentov, ktoré s radosťou obohatia aj Váš interiér. Preto neváhajte a vyberajte do ľubovôle. Dekoruje ju krásne farebné prevedenie wenge. Kolekcia je dostupná aj v iných farebných prevedeniach.
Parametre
TYPOVÉ OZNAČENIEKaspian
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
FARBA (SLOVNE)wenge
PREVEDENIE S LESKOMnie
MATERIÁL (SLOVNE)fóliovaná DTD
OSVETLENIEnie
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
Obývacia izba Kaspian - wengeObývacia izba Kaspian - wengeObývacia izba Kaspian - wengeObývacia izba Kaspian - wengeObývacia izba Kaspian - wengeObývacia izba Kaspian - wengeObývacia izba Kaspian - wengeObývacia izba Kaspian - wengeObývacia izba Kaspian - wenge
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
51x
40x
30x
20x
10x
100%
Jan R.
21.12.2019
5
jednoducha, pekna, nic jej nechyba
  • pekny jednoduchy dizajn

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

BLACK RED WHITE

BLACK RED WHITE

Black Red White SA je najznámejšia poľská značka, ktorá patrí k najväčším výrobcom a distribútorom nábytku a interiérových doplnkov v Európe. BRW má 20 dcérskych spoločností. Na Slovenskom trhu pôsobí od roku 1992. Viac ako 40% svojej výroby exportuje.

Skupina BRW má v portfóliu predaj kvalitného nábytku rôzneho sortimentu ako kúpeľňový nábytok, kuchynské zostavy, stoly a jedálenské stoličky, čalúnený nábytok.

Jednou z hlavných činností BRW je využívanie prírodných zdrojov a starostlivosť o životné prostredie. Využívaním moderných technológií zaisťuje kvalitu výrobkov prihliadajúc na životné prostredie. Materiály, komponenty a technologické procesy spĺňajú ekologické požiadavky. Black Red White spĺňa všetky výrobné normy dané Európskou úniou.

Zobraziť produkty
cetelem

Kúpte si nábytok na splátky
jednoducho cez Cetelem

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Cetelem. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Postup nákupu na splátky on-line
Cetelem kalkulačka pre výpočet splátok
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín
Súčasti zostavy: 
Možnosť dokúpiť: