Nachádzate sa tu

Otvorená šatníková skrinka Signes VT3 600 - biela

60 x 50 x 110 cm
45.00s DPH
37.50 € bez DPH
Varianty:
Otvorená šatníková skrinka Signes VT3 600 - dub sonomaOtvorená šatníková skrinka Signes VT3 600 - biela
Skladom >5 ksSkladom >5 ks
Predpokladaný termín doručenia štvrtok 18.04.2024
Doprava 7.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Otvorená šatníková skrinka Signes VT3 600 - biela

Vytvorte si potrebný priestor s otvorenou šatníkovou skrinkou SIGNES VT3 600 v bielom prevedení, s rozmerom (ŠxHxV): 60x50x110 cm. Súčasťou balenia je vešiaková tyč. Vďaka jednotlivým hotovým komponentom modulárneho systému Signes, sa podarí vyskladať veľké množstvo variácií praktického šatníka podľa vašich najtajnejších predstáv. Rozmery jednotlivých komponentov sú navrhnuté tak, aby boli ľahko kombinovateľné, a zároveň aby ich dizajn ostal vyvážený a stabilný. Všetky moduly je možné navzájom kombinovať v dvoch vrstvách, ktoré sú kladené na seba. Celá ponuka kolekcie Signes sa skladá z trinástich rôznych častí kombinovateľných modulov. Tieto je možné objednať si v rôznom počte a type, aby spolu jednotne spĺňali potreby rôznych zákazníkov. Kolekcia Signes je vyrobená z drevotriesky a všetkých 13 komponentov je dostupných v dvoch farebných prevedeniach. Vytvorte si jednoducho šatník svojich snov.
Parametre
Šírka60 cm
Hĺbka50 cm
Výška110 cm
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU16.45 kg
KUSOV V BALENÍ VÝROBCU1 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU0.04 m3
VÁHA S OBALOM VÝROBCU17 kg
POČET BALÍKOV VÝROBCU1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIESignes VT3 600
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAbiela
FARBAbiela
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLDTD
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUDTD
OSVETLENIEnie
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
ORIENTÁCIAobojstranná
Zobraziť ďalšie parametre
Otvorená šatníková skrinka Signes VT3 600 - bielaOtvorená šatníková skrinka Signes VT3 600 - bielaOtvorená šatníková skrinka Signes VT3 600 - bielaOtvorená šatníková skrinka Signes VT3 600 - bielaOtvorená šatníková skrinka Signes VT3 600 - biela

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty