Nachádzate sa tu

Predsieň so zrkadlom Barcelona 100 Lux - jelša

103 x 45 x 200 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: MEBLOCROSS
NÁKUPNÝ PORADCA:
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x

Predsieň so zrkadlom Barcelona 100 Lux - jelša

Predsieň BARCELONA 100 LUX Vám svojim prevedením poskytne množstvo úložného priestoru. Pozostáva z jednodverovej skrine so zrkadlom rovnomerne rozdeleným na jej dverách, vo vnútri ktorej nájdete vešiakovú tyč, zo skrinky rozdelenej policou, ktorá sa nachádza pod dvierkami so zrkadlom, z botníka a dvoch zásuviek nad ním. Vešiakový panel tvoria tri dosky, ktoré sú zo zadnej strany spojené dvomi vodorovnými doskami a nachádzajú sa na nic tri háčiky a vo vrchnej časti praktická odkladacia polička. Vďaka svojmu prevedeniu pôsobí vzdušne a usporiadane a nemala by chýbať v žiadnej domácnosti. Materiál použitý na jej výrobu je kvalitná, laminovaná DTD, ktorá je zárukou dlhej životnosti a je vyrobená vo farbe jelša, no na výber sú aj iné prevedenia. Rozmery (ŠxHxV): 103x45x200 cm.
Parametre
Šírka103 cm
Hĺbka45 cm
Výška200 cm
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA4 ks
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA90 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.1774 m3
TYPOVÉ OZNAČENIEBarcelona 100 Lux
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAjelša
FARBAjelša
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLDTD
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUDTD
OSVETLENIEnie
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
Zobraziť ďalšie parametre
Predsieň so zrkadlom Barcelona 100 Lux - jelšaPredsieň so zrkadlom Barcelona 100 Lux - jelša
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x
100%
Tánička J.
28.03.2020
5
Myslím že cena by mohla byť nižšia, alep potrebovali sme také niečo, veľmi nám to pomohlo a ušetrilo miesto...máme v predsieni väčší poriadok :D zrkadlo nesmelo chýbať :D
  • zrkadlo
  • veeeľa miesta na veci

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

MEBLOCROSS

MEBLOCROSS

Firma Meblocross je rodinný podnik, ktorý je na trhu od roku 1984. Od začiatku založenia firma pracuje na svojom neustálom rozvoji, pričom jej hlavným cieľom je maximálna spokojnosť zákazníkov. Začiatky podnikania spočívali vo výrobe dosiek na krájanie mäsa, či vaľkanie cesta, vďaka ktorým si firma v tejto oblasti rýchlo vybudovala popredné miesto na trhu. V roku 1989 svoju výrobu obohatila o stolíky pod televízory a vďaka uznaniu odberateľov sa jej sortiment zakrátko rozšíril a uplatnil nie len na poľskom trhu, ale najmä na trhoch v zahraničí.

Dnes firma Meblocross ponúka viac ako 500 modelov nábytku, napríklad rôznr stojany, skrinky na akváriá, predsieňový nábytok, nábytok do kancelárií, obývačiek, kuchýň, či kúpeľní. Tento nábytok firma taktiež ponúka v pestrej škále farieb, ktorá umožňuje ich štylizáciu do každého interiéru.

V súčasnosti sa nábytok značky Meblocross predáva vo firemnej predajni vo Węgrowe, obchodoch s nábytkom na celom území Poľska, ako aj v ďalších 30 štátoch sveta. Svojim zákazníkom ponúka politiku trvalo nízkych a konkurencieschopných cien, dodržiavanie termínov a flexibilitu dodávok. Pestrému a premenlivému vkusu zákazníkov sa firma snaží vyhovieť neustálym zavádzaním nových vzorov, pričom vychádza z analýz potrieb zákazníkov a najnovších trhových trendov.

Cieľom firmy Meblocross je, aby pri tomto tempe rozvoja je výrobky aj naďalej spĺňali očakávania odberateľov z estetického, kvalitatívneho, funkčného i ekonomického hľadiska.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty