Nachádzate sa tu

Vešiaková stena Barcelona - jelša

49 x 26 x 121 cm
61.00s DPH
50.83 € bez DPH
Skladom 1 ksZostáva už len 1 ks
Predpokladaný termín doručenia streda 26.06.2024
Doprava 4.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: MEBLOCROSS

Vešiaková stena Barcelona - jelša

Vešiaková stena BARCELONA sa bude krásne vynímať vo Vašej predsieni. Pozostáva z troch dosiek, ktoré sú zo zadnej strany spojené dvomi vodorovnými doskami. Pod praktickou poličkou umiestnenou vo vrchnej časti sa nachádzajú tri háčiky. Materiál použitý na jej výrobu je kvalitná, laminovaná DTD, ktorá sa vyznačuje svojou odolnosťou a funkčnosťou. Farebné prevedenie je jelša, no na výber sú aj iné prevedenia a tak si ho viete krásne doladiť do svojej predsiene. Rozmery (ŠxHxV): 49x26x121 cm.
Parametre
Šírka49 cm
Hĺbka26 cm
Výška121 cm
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.022 m3
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA8.9 kg
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEBarcelona
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAjelša
FARBAjelša
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLDTD
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUDTD
Zobraziť ďalšie parametre
Vešiaková stena Barcelona - jelša

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

MEBLOCROSS

MEBLOCROSS

Firma Meblocross je rodinný podnik, ktorý je na trhu od roku 1984. Od začiatku založenia firma pracuje na svojom neustálom rozvoji, pričom jej hlavným cieľom je maximálna spokojnosť zákazníkov. Začiatky podnikania spočívali vo výrobe dosiek na krájanie mäsa, či vaľkanie cesta, vďaka ktorým si firma v tejto oblasti rýchlo vybudovala popredné miesto na trhu. V roku 1989 svoju výrobu obohatila o stolíky pod televízory a vďaka uznaniu odberateľov sa jej sortiment zakrátko rozšíril a uplatnil nie len na poľskom trhu, ale najmä na trhoch v zahraničí.

Dnes firma Meblocross ponúka viac ako 500 modelov nábytku, napríklad rôznr stojany, skrinky na akváriá, predsieňový nábytok, nábytok do kancelárií, obývačiek, kuchýň, či kúpeľní. Tento nábytok firma taktiež ponúka v pestrej škále farieb, ktorá umožňuje ich štylizáciu do každého interiéru.

V súčasnosti sa nábytok značky Meblocross predáva vo firemnej predajni vo Węgrowe, obchodoch s nábytkom na celom území Poľska, ako aj v ďalších 30 štátoch sveta. Svojim zákazníkom ponúka politiku trvalo nízkych a konkurencieschopných cien, dodržiavanie termínov a flexibilitu dodávok. Pestrému a premenlivému vkusu zákazníkov sa firma snaží vyhovieť neustálym zavádzaním nových vzorov, pričom vychádza z analýz potrieb zákazníkov a najnovších trhových trendov.

Cieľom firmy Meblocross je, aby pri tomto tempe rozvoja je výrobky aj naďalej spĺňali očakávania odberateľov z estetického, kvalitatívneho, funkčného i ekonomického hľadiska.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty