Nachádzate sa tu

Šatníková skriňa so zrkadlom Barcelona 100 5D - jelša

101 x 45 x 200 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: MEBLOCROSS
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x

Šatníková skriňa so zrkadlom Barcelona 100 5D - jelša

Multifunkčná, šatníková skrina BARCELONA 100 5D si Vás získa na prvý pohľad, vďaka svojmu prevedeniu a množstvu úložného priestoru. Ľavá strana skrine je zložená zo skrinky, na dvierkach ktorej sa nachádzajú dva rovnaké zrkadlá a za jej dvermi nájdete vešiakovú tyč a pod ňou sa nachádza botník. Pravá strana je zložená z troch skriniek rozdelených policou a štyroch praktických zásuviek. Skrinky aj zásuvky sú doplnené sivými úchytkami. Skriňu je vhodné umiestniť kamkoľvek ju potrebujete a je vyrobená vo farbe jelša, pričom na výber sú aj iné farby, a tak ju dokážete dokonale zladiť s Vašim interiérom. Rozmery skrine sú (ŠxHxV): 101x45x200 cm.
Parametre
Šírka101 cm
Hĺbka45 cm
Výška200 cm
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.1972 m3
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA103 kg
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA4 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEBarcelona 100 5D
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAjelša
FARBAjelša
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLDTD
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUDTD
OSVETLENIEnie
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
Zobraziť ďalšie parametre
Šatníková skriňa so zrkadlom Barcelona 100 5D - jelšaŠatníková skriňa so zrkadlom Barcelona 100 5D - jelša
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x
100%
peto trnka
16.12.2019
5
dobra kupa
  • zrkadla
  • skrinky, policky, supliky, tyc na zavesenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

MEBLOCROSS

MEBLOCROSS

Firma Meblocross je rodinný podnik, ktorý je na trhu od roku 1984. Od začiatku založenia firma pracuje na svojom neustálom rozvoji, pričom jej hlavným cieľom je maximálna spokojnosť zákazníkov. Začiatky podnikania spočívali vo výrobe dosiek na krájanie mäsa, či vaľkanie cesta, vďaka ktorým si firma v tejto oblasti rýchlo vybudovala popredné miesto na trhu. V roku 1989 svoju výrobu obohatila o stolíky pod televízory a vďaka uznaniu odberateľov sa jej sortiment zakrátko rozšíril a uplatnil nie len na poľskom trhu, ale najmä na trhoch v zahraničí.

Dnes firma Meblocross ponúka viac ako 500 modelov nábytku, napríklad rôznr stojany, skrinky na akváriá, predsieňový nábytok, nábytok do kancelárií, obývačiek, kuchýň, či kúpeľní. Tento nábytok firma taktiež ponúka v pestrej škále farieb, ktorá umožňuje ich štylizáciu do každého interiéru.

V súčasnosti sa nábytok značky Meblocross predáva vo firemnej predajni vo Węgrowe, obchodoch s nábytkom na celom území Poľska, ako aj v ďalších 30 štátoch sveta. Svojim zákazníkom ponúka politiku trvalo nízkych a konkurencieschopných cien, dodržiavanie termínov a flexibilitu dodávok. Pestrému a premenlivému vkusu zákazníkov sa firma snaží vyhovieť neustálym zavádzaním nových vzorov, pričom vychádza z analýz potrieb zákazníkov a najnovších trhových trendov.

Cieľom firmy Meblocross je, aby pri tomto tempe rozvoja je výrobky aj naďalej spĺňali očakávania odberateľov z estetického, kvalitatívneho, funkčného i ekonomického hľadiska.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty