Rohová lavica do kuchyne ZKU-01 L/P - jelša / šenil monaco

134.00
Bez DPH: 111.67
➤ Skladom
Značka:
MEBLOCROSS
Doručenie:
do štvrtka 24.10.2019 máte doma
Cena dopravy:
8.00 € - pri nákupe nad 500 € doprava zadarmo
Záruka:
24 mesiacov
Rozmery (Š x H x V):
155 x 120 x 88 cm
Varianty:
Rohová lavica do kuchyne ZKU-01 L/P - sonoma svetlá / šenil monacoRohová lavica do kuchyne ZKU-01 L/P - jelša / šenil monacoRohová lavica do kuchyne ZKU-01 L/P - sonoma tmavá / béžová ekokožaRohová lavica do kuchyne ZKU-01 L/P - sonoma tmavá / šenil monacoRohová lavica do kuchyne ZKU-01 L/P - jelša / šenil safariRohová lavica do kuchyne ZKU-01 L/P - sonoma tmavá / šenil safariRohová lavica do kuchyne ZKU-01 L/P - jelša / béžová ekokožaRohová lavica do kuchyne ZKU-01 L/P - sonoma svetlá / béžová ekokožaRohová lavica do kuchyne ZKU-01 L/P - sonoma svetlá / šenil safari
Množstvo:
Rohová lavica na sedenie ZKU-01 L/P je veľmi stabilná a odolná, určená pre 4 osoby. Lavica s rozmermi 155 x 120 x 88 cm (ŠxHxV) je vyrobená z dreva jelša a čalúnený sedák z kvalitnej látky Monaco. Roh lavice je univerzálny, je preto možné ho zmontovať s ľavou alebo pravou orientáciou.
Šírka155 cm
Hĺbka120 cm
Výška88 cm
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA41.3 kg
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA2 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEZKU-01 L/P
HĹBKA SEDADLA (CM)35
VÝŠKA OPERADLA (CM)42
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
FARBA (SLOVNE)jelša / monaco
PREVEDENIE POŤAHUbéžová
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUmonaco
POŤAH (SLOVNE)šenilová látka
PREVEDENIE S LESKOMnie
MATERIÁL (SLOVNE)DTD / šenil
POŤAHOVÝ MATERIÁLlátka
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUDTD
DRUH LÁTKYšenil
VÝHODY PRODUKTUobojstranný roh
ÚLOŽNÝ PRIESTORáno
PRE POČET OSÔB4
ORIENTÁCIAľavá aj pravá
Zobraziť ďalšie parametre
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
1 hodnotenie
5
Napíšte hodnotenie
51x
40x
30x
20x
10x
Gabika
23.02.2016
5
MEBLOCROSS

MEBLOCROSS

Firma Meblocross je rodinný podnik, ktorý je na trhu od roku 1984. Od začiatku založenia firma pracuje na svojom neustálom rozvoji, pričom jej hlavným cieľom je maximálna spokojnosť zákazníkov. Začiatky podnikania spočívali vo výrobe dosiek na krájanie mäsa, či vaľkanie cesta, vďaka ktorým si firma v tejto oblasti rýchlo vybudovala popredné miesto na trhu. V roku 1989 svoju výrobu obohatila o stolíky pod televízory a vďaka uznaniu odberateľov sa jej sortiment zakrátko rozšíril a uplatnil nie len na poľskom trhu, ale najmä na trhoch v zahraničí.

Dnes firma Meblocross ponúka viac ako 500 modelov nábytku, napríklad rôznr stojany, skrinky na akváriá, predsieňový nábytok, nábytok do kancelárií, obývačiek, kuchýň, či kúpeľní. Tento nábytok firma taktiež ponúka v pestrej škále farieb, ktorá umožňuje ich štylizáciu do každého interiéru.

V súčasnosti sa nábytok značky Meblocross predáva vo firemnej predajni vo Węgrowe, obchodoch s nábytkom na celom území Poľska, ako aj v ďalších 30 štátoch sveta. Svojim zákazníkom ponúka politiku trvalo nízkych a konkurencieschopných cien, dodržiavanie termínov a flexibilitu dodávok. Pestrému a premenlivému vkusu zákazníkov sa firma snaží vyhovieť neustálym zavádzaním nových vzorov, pričom vychádza z analýz potrieb zákazníkov a najnovších trhových trendov.

Cieľom firmy Meblocross je, aby pri tomto tempe rozvoja je výrobky aj naďalej spĺňali očakávania odberateľov z estetického, kvalitatívneho, funkčného i ekonomického hľadiska.

Zobraziť produkty

Prečo nakúpiť u nás?

TOP ceny v SR
Stovky spokojných zákazníkov
Rýchly dovoz tovaru
30 dní na vrátenie tovaru

Alternatívne produkty

Splátková kalkulačka